Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Firming Sıkılaştırıcı Yüz Bakım Yağı/ 30 Ml

%8
Alfheim Aromaterapi Alfheim Firming Sıkılaştırıcı Yüz Bakım Yağı/ 30 Ml
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
590,00₺
540,00₺
Vergiler Hariç: 450,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Bu şişe sizi önce hafif çiçeksi ferah notalarıyla karşılar.
Alfheim Firming Face Care Oil, cildin genç, sıkı, dinamik yapısını korumak için 10 farklı doğal öz ile oluşturulmuş eksiksiz, lüks bir cilt bakım serumudur. 

Cilt altına hızla nüfuz ederek hemen çalışmaya başlar. İyi bir yüz masajı ile birleştiğinde mükemmeldir. "Firming Face Cream" öncesinde ya da  tek başına kullanımı uygundur. 

Firming Sıkılaştırıcı Yüz Bakım Yağı

Firming sıkılaştırıcı yüz bakım yağı, Alfheim Aromaterapi’nin gözde bakım ürünleri arasında yer alır. Bireylerin kendini özel hissetmesini sağlayan bu ürün, doğal içeriği ile dinlendirici bir etki sunar.

Firming Sıkılaştırıcı Yüz Bakım Yağı Nedir, Ne İşe Yarar?

Firming sıkılaştırıcı yağ 10 farklı içeriği ile cildi nemlendirir. Yoğun nem ile cildi sıkılaştırıp canlandıran bakım yağı, eşsiz kokusuyla keyifli bir bakım süreci sağlar. Gözenekler tarafından hızla emilen serum, nazik bir masaj ile uygulanarak yüksek verim sağlanır.

İçindekiler

Alfheim Aromaterapi tarafından özenle hazırlanan ve tamamen doğal içeriklere sahip olan Firming yüz sıkılaştırıcı yağ incir çekirdeği, ölmez çiçek, kuşburnu çekirdeği, üzüm çekirdeği, jojoba, ıtır, E vitamini, argan ve bergamottan oluşur.

Firming Sıkılaştırıcı Yüz Bakım Yağı Nasıl Kullanılır?

Günlük bakım rutininde kullanılabilen cilt sıkılaştırıcı yağ temizleyici ile arındırılan cilde uygulanmalıdır. Uygulama sonrası cildi yoğun nem ile besleyerek sıkılaşma ve canlanma sağlar. Yağ uygulandıktan sonra cilde 1 saat boyunca farklı bir madde sürülmemelidir.

Firming Sıkılaştırıcı Yüz Bakım Yağı Katkı Maddesi İçerir Mi?

Alfheim markasının sıkılaştırıcı yüz bakım yağı olan Firming’in içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaz. Doğal yağlardan oluşan ürün, besleyici formülü ile ilk kullanımdan itibaren etkisini gösterir.

Uyarılar
Firming Sıkılaştırıcı Yüz Bakım Yağı, harici kullanım için uygun yapıya sahiptir. Göz ve göz çevresi gibi hassas bölgelere temas ettirilmemesi gerekir. Kapağı kapalı şekilde serin ve kuru yerlerde muhafaza edilmesi gereken ürün, çocukların ulaşamayacağız yerlerde saklanmalıdır. Hamile ve çocukların kullanımı için sağlık profesyonellerine danışılması önerilir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.