Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Kuşburnu Çekirdeği Taşıyıcı Sabit Yağı- Kuşburnu Çekirdeği Yağı- Aromaterapi

%29
Alfheim Aromaterapi Alfheim Kuşburnu Çekirdeği Taşıyıcı Sabit Yağı- Kuşburnu Çekirdeği Yağı- Aromaterapi
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
500,00₺
355,50₺
Vergiler Hariç: 296,25₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Kuşburnu çekirdeği yağı cilde faydaları ve destekleyici özellikleri sayesinde cilt bakımında popüler bir bileşen haline gelmiştir. İçerdiği vitamin ve faydalı asitler sayesinde  ciltteki hasarlı hücrelerin onarılmasına yardımcı olur ve cildin daha genç ve sağlıklı görünmesine katkıda bulunur.

Cildi besleyen, nemlendiren, antioksidan ve anti-aging özellikleri taşıyan kuşburnu çekirdeği yağı saça faydaları sayesinde saç bakım ürünleri arasında da yerini almıştır. Saçlarını beslemek ve nemlendirmek isteyen fakat doğal bir ürün arayışında olan çoğu insanın yeni tercihi soğuk sıkım kuşburnu çekirdeği yağıdır.

Kuşburnu Çekirdeği Yağı Nedir?
Kuşburnu çekirdeği yağı, kuşburnu meyvesinin çekirdeklerinden elde edilen bir yağdır. Bu yağ, C vitamini, A vitamini, linoleik asit ve gamma-linolenik asit gibi besinler ve yağ asitleri içerir. Kuşburnu çekirdeği yağı, besleyici özellikleri ve antioksidan özellikleri nedeniyle popüler bir doğal sağlık ürünüdür.

Kuşburnu Çekirdeği Yağı Ne İşe Yarar?
Kuşburnu çekirdeği sağlık açısından birçok faydaya sahip bir bitkisel yağdır. Cilt bakımı alanında kullanılan bu yağ, yüksek oranda antioksidan ve anti-enflamatuar özelliklere sahip olduğu için cildi besler, nemlendirir ve onarır.

Bunun yanı sıra şu faydaları da sağlar:
  • Göz çevresi sağlığını güçlendirme
  • Ciltteki kırışıklık görünümünü azaltma
  • Bağışıklığı güçlendirme
  • Antioksidan özelliği sayesinde cildi serbest radikallerden koruma
  • Saçları besleme, nemlendirme ve parlak görünüm sağlama

Kuşburnu Çekirdeği Yağı Faydaları
Kuşburnu çekirdeği yağı, birçok fayda sağlayabilir. Örneğin cildin doğal nemini korumaya, kırışıklıkları azaltmaya ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olabilir. Ayrıca, kuşburnu çekirdeği yağı, ciltteki ince çizgilerin azaltılmasına ve cildin esnekliğinin arttırılmasına da destek olur.

Kuşburnu çekirdeği yağı saç sağlığına da faydalıdır. Bu yağ saç köklerini besleyerek saç dökülmesini azaltabilir ve saçın daha parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olabilir.

Kuşburnu çekirdeği yağı, eklem sağlığına da fayda sağlar, inflamasyonu azaltabilir ve osteoartrit gibi eklem ağrısı rahatsızlıklarının semptomlarını hafifletebilir.

Kuşburnu çekirdeği yağının faydalarından biri de bağışıklık sistemini güçlendirmesidir. C vitamini içeriği sayesinde bağışıklık sisteminin sağlıklı çalışmasına yardımcı olabilir.

Kuşburnu Çekirdeği Yağı Nasıl Kullanılır?
Kuşburnu çekirdeği yağı, genellikle cilt bakımı için kullanılır. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine masaj yaparak uygulanabilir.  cildin nemini korumak ve cilt hücrelerini yenilemek için kullanılabilir. 

Kuşburnu çekirdeği yağı yüze faydaları ile bilinse de saç ve tırnak bakımında da kullanılmaktadır. Duştan önce saç köklerine sürerek parmaklarınızla yedirebilir, saçınızda bir süre beklettikten sonra yıkayabilirsin. Temiz parmaklarınıza bakım yağı olarak uygulayabilir ve tırnaklarınızı kırılmaya dayanıklı hale getirebilirsiniz.

Kuşburnu Çekirdeği Yağı Göz Çevresi İçin Uygun Mu?
Evet, kuşburnu çekirdeği yağı göz çevresi için de uygundur. Akşamları makyajdan arındırılmış göz altlarınıza pamuk ve parmaklarınız yardımı ile uygulayabilir, nemlendirici ve sıkılaştırıcı etkisinden faydalanabilirsiniz. 

 
Uygulama: Kuşburnu Çekirdeği Yağını yeterli miktarda alarak temiz cildinize ya da saçınıza masaj yaparak uyguladığınızda besler ve nemlendirir. Yapay koku, boya ve koruyucu içermez.

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. 
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.