Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Shea Butter- Shea Yağı- Aromaterapi- Taşıyıcı Yağ- 100 Ml

%43
Alfheim Aromaterapi Alfheim Shea Butter- Shea Yağı- Aromaterapi- Taşıyıcı Yağ- 100 Ml
475,00₺
270,00₺
Vergiler Hariç: 225,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Shea Butter Nedir?

Shea butter, Afrika karite ağacının yemişinden elde edilen doğal bir yağdır. Birçok Afrika ülkesinde yüzyıllardır nemlendirici, şifalı balsam ve yemeklik yağ olarak kullanılan shea butter oda sıcaklığında fildişi renginde bir katı biçimindedir ancak ciltle temas ettiğinde eriyerek emilir. Hafif cevizli oldukça hoş bir kokuya sahip olan shea butter A ve E vitaminlerinin yanı sıra ve diğer antioksidanlar açısından zengindir.


Shea Butter Faydaları

Shea butter cilt, saç ve vücut için sayısız faydalara sahiptir. Cildin yumuşak ve esnek kalmasına yardımcı olan mükemmel bir nemlendirici olan shea butter yağı faydaları arasında ayrıca kırışıklıkları, ince çizgileri ve diğer yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olan anti-inflamatuar ve yaşlanma karşıtı özellikler de bulunması sayılaiblir. Ayrıca shea butter saça faydaları da oldukça fazla olan bir üründür. Saçlarda kırılmayı ve kuruluğu önlemeye yardımcı olan mükemmel bir saç kremi olan shea butter kuru ve kaşıntılı cildi yatıştırmak ve saçların uzamasını desteklemek için de kullanılabilir.


Shea Butter Nasıl Kullanılır?

Shea butter kremi cilt, saç ve vücudun sağlığını ve görünümünü iyileştirmek için çeşitli şekillerde kullanılabilir. Az miktarda shea butter emilene kadar cilde sürülerek nemlendirici olarak kullanılabilir.Yapay koku, boya ya da koruyucu içermeyen Alfheim natural shea butter saça ve saç derisine az miktarda sürülerek ve durulamadan önce 10 ila 15 dakika bekletilerek saç kremi olarak kullanılabilir. Aynı zamanda elektriklenmeyi kontrol altına almak için şekillendirici bir ürün olarak da kullanılabilir. Shea butter cilde faydalarının yanı sıra kas ağrılarına da yardımcı olarak sizi rahatlatma özelliğine de sahiptir. Ağrıyan kasları yatıştırmak ve gevşemeyi desteklemek için masaj yağı olarak shea butter kullanmayı deneyebilirsiniz.


Shea Butter Yağı Nerelerde Kullanılır?

Shea butter ne işe yarar diye düşünüyorsanız, bu sorunun birçok farklı cevabı olabilir. Shea butter birçok cilt bakımı ve saç bakımı ürününde çok yönlü bir bileşendir ve cilde uzun süreli nem ve koruma sağlamak için vücut yağlarında, losyonlarda ve kremlerde kullanılabilir. Shea butter, cildi temizlemeye ve beslemeye yardımcı olmak için sabunlarda ve vücut jellerinde de kullanılabilir. Ek olarak, saçı nemlendirmeye ve korumaya yardımcı olmak için saç kremlerinde, şampuanlarda ve şekillendirme ürünlerinde de bulunabilir. Doğal iyileştirici özellikleri ile Alfheim shea butter, saç bakım rutitinize doğal bir dokunuş sağlar.

Uygulama: Shea Butter ( Karite ) Yağını yeterli miktarda alarak temiz cildinize ya da saçınıza masaj yaparak uyguladığınızda besler ve nemlendirir. Yapay koku, boya ve koruyucu içermez.

100 gr taşıyıcı Shea Butter Yağına 5-7 ML (100-150 damla) uçucu yağ karıştırılarak kullanılabilir. 

Uyarılar:

Sadece harici kullanım içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. Çocuk ve hamileler kullanmadan önce sağlık profesyonellerine danışmalıdır.

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.