Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Hair Care Mask Saç Maskesi Saç Telini Onarıcı

%9
Alfheim Aromaterapi Alfheim Hair Care Mask Saç Maskesi Saç Telini Onarıcı
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
490,00₺
445,50₺
Vergiler Hariç: 371,25₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

İyi görünen saçların ruhumuzda yarattığı etkinin farkındayız. Güzel ve sağlıklı saçlar modumuza sandığımızdan fazla katkıda bulunur. 


Mango butter, Biberiye, Lavanta, Jojoba, Çayağacı, Susam, Karite ve Vitamin E: Alfheim Hair Care Mask, formülündeki değerli yağlar sayesinde yoğun kimyasal ve ısıl işleme maruz kalmış yorgun saç telini hızla onarır, kökten enerji vererek sağlıklı yeni saç oluşumuna yardımcı olur. Saçı besleyerek saçın sağlıklı uzamasına katkıda bulunur. 


Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. 

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.