Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Nane Uçucu Yağı- 10 Ml

%41
Alfheim Aromaterapi Alfheim Nane Uçucu Yağı- 10 Ml
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
440,00₺
261,00₺
Vergiler Hariç: 217,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Nane Yağı Nasıl Kullanılır?

Ruhsal alanda aydınlatıcı ve tazeleyici olan nane yağı bedensel alanda antibakteriyel, antiviral ve antifungal etki gösterir.

Atmosferinizi arındırmak ve konsantre olma yeteneğinizi arttırmak için aroma lambalarında, difüzörlerde ve buhurdanlıklarınızda kullanabilirsiniz. Nane uçucu yağı nefesi derinleştirmek ve ferahlık için sauna ve buhar odalarında sıklıkla tercih edilir. Sis spreyi ile kıyafetlerinizi ve eşyalarınızı arındırarak kokulandırabilirsiniz.


İçindekiler

%100 Nane Yağı (mentha piperita)


Nane Yağı Faydaları

Saf nane yağı ruhsal ve bedensel olarak destekleyicidir. Nane yağı cilde faydaları ile kuru ciltlerde ve aknelerde cilde yardımcı olur. Kırılan ve uzamayan kuru saçlarda sağladığı faydalar ile saçı destekler.

Moral yükseltici, canlandırıcı ve zihinsel berraklığı arttırıcı doğal nane yağı, zihin ve beden dengesini kurmada yardımcı olur.


Nane Uçucu Yağı Nasıl Yapılır?

Nane yağı yapımı az kurutulmuş nane herbasından, Alfheim'in ISO ve GMP standartlarındaki üretim tesisinde su buharı distilasyonu ile yapılmaktadır.


Sinerjisi İle Uyumlu Diğer Yağlar

Son derece nüfuz edici, çimenli-naneli, kafurlu bir kokuya sahip organik nane yağı; biberiye, lavanta, limon, greyfurt, okaliptus yağları ile etkili sinerji oluşturur.


Nane Uçucu Yağı Katkı Maddesi İçerir mi?

Saf uçucu yağlar, kimyasal katkı maddeleri içermemelidir. Alfheim Aromaterapi’den satın alacağınız tüm uçucu ve sabit yağlar saf, katkısız ve %100 doğaldır.


Nane Yağı Nerelerde Kullanılır?

Nane uçucu yağı faydaları ile aromaterapide saf ve seyreltilmiş olarak sıklıkla kullanılır. Ayrıca birçok gıdada sakız ve şekerleme gibi ürünlerde doğal aroma verici olarak kullanılır. Sabun, diş macunu, deterjan ve diğer kozmetik ürünlerde doğal bir aktif olarak tercih edilir.

Uyarılar: Sadece harici kullanımlar içindir. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. Çocuk ve hamileler kullanmadan önce sağlık profesyonellerine danışmalıdır.

Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.