Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Sedir Ağacı Uçucu Yağı/ 10 Ml

%50
Alfheim Aromaterapi Alfheim Sedir Ağacı Uçucu Yağı/ 10 Ml
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
440,00₺
220,50₺
Vergiler Hariç: 183,75₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Sedir Ağacı Yağı Faydaları

Sedir yağı saçı korumak ve saç dökülmelerini önlemek için aromaterapinin en etkili yağlarından biridir. Bu amaçla birçok saç bakım ürününde aktif bileşen olarak kullanılmaktadır. Sedir ağacı yağı ayrıca kuru, yağlı ve karma ciltlerde kaşıntı ve iritasyona karşı cildi destekler.
Sedir uçucu yağı bedene olduğu kadar ruha da iyi gelir. Sakinleştirici, dengeleyici, yapılandırıcı ve güçlendirici etkisiyle korkularımızı yenmemize ve cesaretle yeni adımlar atmamıza yardımcı olurlar.

Sedir Yağı Niçin Kullanılır?

Sedir uçucu yağı faydaları ile ruhsal ve bedensel alanda destekleyicidir. Yağlı, kuru, normal saçlarda saç bakımı ve dökülmeyi durdurma konularında yardımcıdır. Sedir yağı saça faydaları ile birçok saç bakım ürününde sıklıkla tercih edilir.

Akne, kepeklenme, mantar, döküntü gibi cilt problemlerinde cilde yardımcı olması sedir ağacı yağı cilde faydaları arasındadır.
Sedir ağacı yağı kokusu hayal kurmayı teşvik edicidir. Meditasyon için yararlıdır. Zihinsel netliği arttırması sedir yağı faydaları arasındadır.

Sinerjisi İle Uyumlu Diğer Yağlar

Sıcak, kafurlu, bir üst nota ve tatlı odunsu, balzamik bir alt notaya sahip bir koku profili vardır. Gül, lavanta, bergamot, ardıç, yasemin, adaçayı, vetiver, biberiye ve ylang ylang yağları ile oryantal ve floral, sinerjik karışımlar oluşturabilirsiniz.

Sedir Uçucu Yağı Katkı Maddesi İçerir mi?

Saf uçucu yağlar, kimyasal katkı maddeleri içermemelidir. Alfheim Aromaterapi’den satın alacağınız tüm uçucu ve sabit yağlar saf, katkısız ve %100 doğaldır.

Sedir Yağı Nerelerde Kullanılır?

En etkili sedir yağı kullanım şekli aromaterapik uygulamalardır. Yapıcı gücüyle zor durumlarda kendimize olan güvenimizi arttırmak ve cesaretle yeni adımlar atmak için güç toplamak istediğimiz anlarda sedir uçucu yağını koklayın. Dilerseniz aroma lambaları, difüzörler ve buhurdanlıklarla atmosferinizi tazeleyin ve arındırın.

Saç bakımı ve dökülme karşıtı aromaterapik karışımlar ile bakım ürünlerinde kullanılan sedir ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Alfheim Base Shampoo içerisine ekleyeceğiniz sedir ağacı yağı ile etkili ve %100 doğal saç bakım rutininizi oluşturabilirsiniz.

Sedir Yağı Yüze Sürülür mü?

Antibakteriyel, antifungal ve antiseptik özellikleri ile akneli ve yağlı ciltlere destek olan sedir yağı yüze uygulanmadan önce cildinizin herhangi bir reaksiyon geliştirmeyeceğinden emin olmanız gerekir. Bunun için iç kol bölgesinde az miktarlı bir uygulama denemesi yapabilirsiniz. Yağı göz ve mukoza ile temas ettirmeyin. Teması halinde bol su ile durulayın.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.