Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Ölmez Çiçek Uçucu Yağı- 5 Ml

%18
Alfheim Aromaterapi Alfheim Ölmez Çiçek Uçucu Yağı- 5 Ml
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
950,00₺
1.125,00₺
Vergiler Hariç: 937,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Helichrysum, antik çağlardan beri bitkisel sağlık uygulamalarında kullanılmaktadır ve yağ, benzersiz faydaları sayesinde sağlık açısından çok değerlidir. Kullanım

Alanları:

Morlukları yatıştırmak, cildin doğal iyileşme sürecini desteklemek ve sinir sistemini desteklemek için harikadır. Helichrysum yağı en çok cildi onarıcı özellikleriyle bilinir. Sonsuz veya Ölümsüz Çiçek olarak da anılan Helichrysum yağı, cilde gençleştirici faydaları nedeniyle yaşlanma karşıtı ürünlerde kullanılır. Helichrysum esansiyel yağı, ciltteki lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olabilir ve parlak, genç bir cilt görünümünü destekler. Kullanım Şekli: Cilt lekelerinin görünümünü azaltmak için topikal olarak uygulayın. Kırışıklıkların görünümünü azaltmak ve ışıltılı, genç bir cilde sahip olmak için yüze uygulayın. Rahatlatıcı bir his için şakaklara ve boynun arkasına masaj yapın. Günlük cilt bakımı rutinine ekleyin Derin gevşemeyi artırmak için masaj yağına ekleyin Güneş sonrası nemlendirici yağda lavanta ile birlikte kullanılabilirsiniz.

Difüzyon:

Tercih ettiğiniz difüzörde, üç ila dört damla kullanın. Topikal kullanım: İstenilen bölgeye 1-2 damla uygulayın. Cilt hassasiyetini en aza indirmek için herhangi bir taşıyıcı yağ ile seyreltin.

Sinerjisi ile uyumlu diğer yağlar:

Günlük, Lavanta, Limon, Nane, Adaçayı, Biberiye.

Uyarılar:

Sadece harici kullanımlar içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır.  Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. Çocuk ve hamileler kullanmadan önce  sağlık profesyonellerine danışmalıdır.

Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.