Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Yasemin Uçucu Yağı-5 Ml

%47
Alfheim Aromaterapi Alfheim Yasemin Uçucu Yağı-5 Ml
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
2.150,00₺
3.150,00₺
Vergiler Hariç: 2.625,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Yasemin Yağı Nasıl Kullanılır?

Son derece şehvet uyandırıcı kokusuyla özellikle kadınların baştan çıkarıcı bulduğu yasemin yağı, ruhsal alanda gevşetici, kuvvetlendirici ve dengeleyicidir. Bunun için difüzör ya da buhurdanlıklarınıza ekleyeceğiniz bir-iki damla yasemin çiçeği yağı yeterlidir.

Tüm cilt tipleri için uygun ve hassaslaştırıcı olmayan yağ, kırışıklıklara karşı cildi destekler. Fakat bunların ötesinde yasemin uçucu yağı ruhsal alandaki etkileriyle ön plana çıkar. Duygusal olanı özel bir şekille etkileyerek korkuları azalttığı, öforik olarak etkilediği ve kaybolan özgüveni tekrar kazandırdığı bilinir.


İçindekiler

%100 Yasemin Yağı - Absolute (jasminum grandiflorum)


Yasemin Uçucu Yağı Faydaları

Yasemin yağı aromaterapi uygulamaları içerisinde ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Tek bir damlası ile ruhsal alandaki etkiyi hissedebilirsiniz. Şehvet verici gücü, duyguları çözmeye ve cesaretli adımlar atmaya teşvik eder.

İlgisizlik, kayıtsızlık gibi duygu durumlarına karşı ruhu destekler. Öfke ve gerginlik anlarında zihni dengeler ve sakinleştirir. Yasemin yağı saça ve cilde faydaları ile de aromaterapinin değerli uçucu yağlarındandır.


Sinerjisi ile Uyumlu Diğer Yağlar

Gül, neroli, ıtır, tüm turunçgil yağları ve baharat yağları ile sinerjik etkili karışımlar oluşturabilirsiniz.


Yasemin Uçucu Yağı Katkı Maddesi İçerir mi?

Saf uçucu yağlar, kimyasal katkı maddeleri içermemelidir. Alfheim Aromaterapi’den satın alacağınız tüm uçucu ve sabit yağlar saf, katkısız ve %100 doğaldır.


Yasemin Yağı Yüze Sürülür mü?

Yüzde yasemin yağı kullanımı ile kırışıklık oluşumunu engellemede cilde destek olabilirsiniz. Hassaslaştırıcı bir yağ olmayan yasemin esansiyel yağı taşıyıcı bir yağ ile seyreltilerek yüze uygulanabilir. Doğru seyreltme oranları için Alfheim Uçucu Yağ Seyreltme Tablosuna göz atabilirsiniz.


Yasemin Yağı Nerelerde Kullanılır?

Yasemin yağı faydaları ile aromaterapi ve geleneksel halk tıbbında seçkin bir kullanım alanına sahiptir. Yasemin yağı buhurdanlık aracılığıyla atmosfere yayıldığında iyimserlik, güven ve coşku duygularını arttırır.


Uyarılar: Sadece harici kullanımlar içindir. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. Çocuk ve hamileler kullanmadan önce sağlık profesyonellerine danışmalıdır.

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.