Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Melisa Uçucu Yağı- 5 Ml

%10
Alfheim Aromaterapi Alfheim Melisa Uçucu Yağı- 5 Ml
En Geç 29-07-2024 Pazartesi kargoda
595,00₺
535,50₺
Vergiler Hariç: 446,25₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Melisa Yağı Nasıl Kullanılır?

Melisa yağı, ruhsal alanda sakinleştirici, dengeleyici, güçlendirici ve canlandırıcı etkisiyle aroma lambalarında, difüzörlerde ve buhurdanlıklarda kullanılır. Öfke, gerginlik, unutkanlık, uykusuzluk, stres ve yorgunluk belirtilerinde zihni dengelemek için idealdir. İbni Sina'nın melisayı melankoliyi hafifletmek için kullandığı bilinmektedir.


Dinlendirici uykuya teşvik eden melisa, atmosferinizi arındırarak hava hijyenini sağlamada da etkilidir. Melisa uçucu yağı, kuru ve hassas ciltlerde topikal olarak uygulanırken seyreltilmeli ve küçük miktarlarda kullanılmalıdır.


İçindekiler

%100 Melisa Yağı (Melissa officinalis)


Melisa Uçucu Yağı Faydaları

Melisa yağı faydaları arasında sakinleştirici ve uykuya geçişi kolaylaştırıcı etkisinin olduğu bilinmektedir. Asabi çocuklarda ve sinirsel gerginlik yaşayan yaşlılarda sakinleştirici özelliği mevcuttur. Sinirlilik, stres ve gerginlik gibi durumlarda yardımcıdır. Dinlendirici uykuya teşvik eder.


Sinerjisi İle Uyumlu Diğer Yağlar

Taze limonumsu ve otsu kokan melisa yağı kokusu, gül, lavanta, limon, greyfurt, papatya, çay ağacı ve ıtır yağları ile iyi uyum sağlar.


Melisa Uçucu Yağ Katkı Maddesi İçerir mi?

Saf uçucu yağlar, kimyasal katkı maddeleri içermemelidir. Alfheim Aromaterapi’den satın alacağınız tüm uçucu ve sabit yağlar saf, katkısız ve %100 doğaldır.Çiçeklenmeden önce toplanan otun tamamından elde edilen yağlar, Alfheim'in ISO ve GMP standartlarındaki üretim tesisinde, su buharı distilasyonu ile üretilmektedir.


Melisa Yağ Nerelerde Kullanılır?

Verimi oldukça düşük olan melisa, 5-8 ton aralığındaki melisa bitkisinin distilasyonu karşılığında 1 kg yağ verir. Melisa yağı kullanımı benzersiz özelliklerini deneyimlemek isteyenler için nadir bulunur ve değerli bir yağdır. Melisa yağı fiyatı  düşürmek için yapılan karışımlara karşı dikkatli olunmalı, güvenilir ve uluslararası standartlar üretim yapan markalar tercih edilmelidir.


Değerli melisa yağı kişisel bakım ürünleri ve parfümlerde doğal koku bileşeni olarak sıklıkla tercih edilir. Ayrıca gıda endüstrisinde de doğal aroma verici olarak kullanılır.


Uyarılar:

Yaralı hasarlı cilde uygulanmamalı, 2 yaştan küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Sadece harici kullanımlar içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır.  Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. Çocuk ve hamileler kullanmadan önce  sağlık profesyonellerine danışmalıdır.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.