Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Ode Vücut Losyonu- Parlaklık Sağlar- Hücreleri Yeniler- Dolgunluk Verir- Yumuşatır- 200 Ml

%10
Alfheim Aromaterapi Alfheim Ode Vücut Losyonu- Parlaklık Sağlar- Hücreleri Yeniler- Dolgunluk Verir- Yumuşatır- 200 Ml
En Geç 16-07-2024 Salı kargoda
550,00₺
495,00₺
Vergiler Hariç: 450,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Ne İçin Üretildi:

İçeriğindeki doğal özler sayesinde cildin gençlik mekanizmasını destekler. Cilde doğal bir parlaklık ve dolgunluk sağlar. Besler ve yumuşatır.

 
Kullanım Şekli:

Yeterli miktarda alarak cilde uygulanır, dairesel masaj hareketleriyle uygulanır, bol su ile durulanır. 
 

 
Uyarılar:

Sadece harici kullanım içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. Çocuk ve hamileler kullanmadan önce sağlık profesyonellerine danışmalıdır.

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.