Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Shampoo Base- Uçucu Yağlar Ile Karıştırın-Kokusuz Şampuan

%10
Alfheim Aromaterapi Alfheim Shampoo Base- Uçucu Yağlar Ile Karıştırın-Kokusuz Şampuan
En Geç 24-05-2024 Cuma kargoda
596,00₺
536,40₺
Vergiler Hariç: 447,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

İçindekiler: Badem Yağı ve E Vitamini ön planda.


Ne İçin Üretildi: Özel formülü ile saç derinizi güçlendirir, canlılığını artırır ve yıpranmasını önler. Düzenli kullanıldığında saçlarınızı ve saç köklerinin besler. Yıkama sonrası saçlarınıza mükemmel parlaklık kazandırır. Dilediğiniz uçucu ve taşıyıcı yağı Alfheim Base Shampoo ‘ya ilave edebilir veya doğrudan saçınıza uygulayabilirsiniz. 

Kullanım Şekli: Base Shampoo içerisinde 15-20 damla uçucu veya taşıyıcı yağ karıştırılarak kullanılabilir. Yağ ilavesinden sonra şişeyi çalkalayın ve 5 dakika bekleyin. Ardından nemli saçınıza uygulayın.  

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. Çocuk ve hamileler kullanmadan önce sağlık profesyonellerine danışmalıdır.

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.