Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Shampoo Scalp Kuruluk Kaşıntı Mantar Egzama Önleyici Saç Derisi Sorunları Şampuan 250 Ml

%10
Alfheim Aromaterapi Alfheim Shampoo Scalp Kuruluk Kaşıntı Mantar Egzama Önleyici Saç Derisi Sorunları Şampuan 250 Ml
En Geç 24-05-2024 Cuma kargoda
650,00₺
585,00₺
Vergiler Hariç: 531,82₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Shampoo Scalp; kuruluk, kaşıntı, kepek gibi cilt hassasiyetlerine karşı cilt mikro florasını dengeleyici olarak tasarlanmıştır. 

Huş ağacından elde edilen doğal antibakteriyel ksilitol ve laktitol içerikleri sayesinde saç cildinde zararlı mikropların yerine faydaları mikropların büyümesini teşvik ederek ekosistem dengesini yeniden sağlamaya yardımcı olur. 

Saç için mükemmel babassu yağı, ceviz ekstraktı, temizleyici ve yatıştırıcı calendula uçucu yağı ile kekik uçucu yağı; Shampoo Scalp'ın zengin formülünün tamamlayıcı unsurlarıdır.

Bununla birlikte kalsiyum, demir, niasin (B3), B6, tiamin ve riboflavin gibi vitamin ve minerallerce zengin içeriğiyle bilinen doğal şeker kamışı ekstraktı ve  taze limon kabuğu ekstraktı sayesinde saça doğal bir yumuşaklık ve parlaklık verir.

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. 
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.