Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Çevre Dostu Altın Kaplama Gümüş Küpe Ürünleri

  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

  14 AYAR ALTIN KAPLAMA GÜMÜŞ KÜPELER İLE IŞILDAYACAKSINIZ


  Birbirinden şık 14 ayar altın kaplama gümüş küpeler ile girdiğiniz ortamda ışıldayacak ve bakışları üzerinize çekeceksiniz. Her biri farklı şekilde, farklı taşlarla ve pırlantalarla süslenmiş sürdürülebilir küpelerden istediğinizi seçerek hem şıklığınıza şıklık katacak, hem de sürdürülebilirliğe katkı sağlayacaksanız. 


  14 Ayar Altın Kaplama Gümüş Küpe Modelleri 


  Doğal taşlı küpelerden pırlantalı küpelere, siyah mineli küpelerden sade küpelere bir sürü altın kaplama gümüş küpe çeşidini bulabilir ve en beğendiklerinize sahip olabilirsiniz. Pırlantalı altın kaplama gümüş küpelerde yeryüzü tonlarında mavi ve pembe tonları gibi rengarenk modelleri tercih edebilir ya da malakit taşlı altın kaplama gümüş küpe modelleri ile kıyafetinizi kombinleyebilirsiniz. Runda Jewelry markasının yerli olarak üretmiş olduğu bu 14 ayar altın kaplama gümüş küpeler; geri dönüştürülmüş ürünlerden, kimyasal madde ve zararlı boyalar kullanılmadan, karbon ayak izinin azaltılmasına yönelik bir şekilde üretilmişlerdir. Adilce üretilmiş el yapımı küpeleri sayfamızda bulabilirsiniz. 


  Altın Kaplama Nedir?

  Altın kaplama, gerçek altından yapılmış bir altın tabakasının ana metal üzerine yapıştırılması işlemidir. Mücevherlerde sıkça tercih edilen bir işlemdir. Özenle kaplanan takıları, kaplama takılara göre daha pahalı olan altın takılardan ayırmak neredeyse imkansızdır.  Gümüş, nikel, bakır gibi birçok metal altınla kaplanabilir. Kaplanan altının saflığı da tıpkı katı altın gibi değişebilmektedir. 


  Altın Kaplama Soyulur mu veya Kararır mı?


  Altın kaplama mücevherler zamanla soyulabilir ve kararabilir ancak bu durum parçanın kalitesinden bağımsız olarak gerçekleşir. Altın paslanmaz ve soyulmaz bir metaldir. Soyulma ve kararmaya altın kaplama değil, altının kaplandığı ana madde sebep olur. Zamanla bu ana maddenin molekülleri altın tabakaya geçer ve görünümünü etkiler. Ana madde altın kaplama işlemi öncesinde nikelle kaplanırsa, kararma ve soyulmanın önüne geçilebilir.


  Altın Kaplama Gümüş Küpe Alerji Yapar Mı? 


   Kaliteli ve yüksek ayarlı altın ve gümüşün alerji yapma olasılığı oldukça düşüktür. Alerjik reaksiyonlara genelde kullanılan boya maddeleri sebep olur. Runda Jewelry markasının üretirken zararlı kimyasalları kullanmadığı hipoalerjenik ( alerji yapma olasılığı düşük ) altın kaplama gümüş küpelerini tercih ederek alerji olma olasılığınızı minimuma indirgeyebilirsiniz.