Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Çevre Dostu Altın Kolye Ürünleri

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 61 (2 Sayfa)

Göz Alıcı Altın Kolye Modelleri


Şık, zarif ve göz alıcı altın kolye modelleri Createrra’da. İster madalyon ister pırlantalı altın kolye arıyor ol tüm altın kolye çeşitleri web sitemizde müşterilerimizle buluşuyor.


Boynu İnce Gösteren Kolye Modelleri


İnce ve uzun zincirli kolyeler boynunu daha ince ve uzun gösterecektir. Eğer boynun zaten ince ise tasma modeli ve kısa zincirli modeller boyun görüntünü ortaya çıkaracaktır. Ancak geniş ya da kısa bir boyun yapısına sahipsen tasma gibi boynunu saracak modellerden uzak durmanı tavsiye ederiz.


Her Zevke Hitap Eden Altın Kolye Çeşitleri ve Fiyatları


Createrra’da her zevke her tarza uygun altın kolye modelleri piyasadaki altın kolye fiyatları göz önünde bulundurulduğunda çok daha hesaplı fiyatlardadır.


Her Tarza Uygun Altın Kaplama Kolye Seçenekleri


İçine sevdiklerinizin fotoğraflarını koyabileceğiniz madalyon modellerinden doğal taşlı modellere, pırlantalı modellerden el yapımı kolyelere kadar pek çok çeşit altın kolye seçeneğini Createrra çatısı altında bir araya getirdik.


Altın kolye nasıl anlaşılır?


Gerçek altını anlamak için birkaç yöntem bulunmakta. Altın kolyene birkaç damla sirke damlat ve biraz bekle. Eğer renk değişimi olursa altın sahte demektir. Bir diğer yöntem ise kolyeye mıknatıs tutmaktır. Mıknatısı yaklaştırdığında kolye çekiliyorsa sahte demektir çünkü altın manyetik bir materyal değildir.


Altın kolye nasıl temizlenir?


Altın kolyenizi temizlerken kaynar su kullanılmamasına çok dikkat edilmeli ve ılık su tercih edilmelidir. Ilık suyun içine beyaz sabun rendesi ya da az miktarda deterjan eklenebilir. Kolye hazırlanan karışımın içine batırılarak bekletilmelidir. Eğer kolye kıvrımlı girinti çıkıntılara sahipse yumuşak kıllı bir diş fırçası yardımı ile nazikçe fırçalanmalıdır. Sert fırçalar tercih edilmemelidir. Kolye aynı zamanda parlatılmak isteniyorsa su karışımına karbonat ya da limon suyu eklenebilir.