Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Doğa Dostu Altın Küpe Ürünleri

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 58 (2 Sayfa)

DOĞANIN ŞARKISINI SÖYLEYEN ALTIN KÜPE MODELLERİ


Runda Jewelry markasının yerli üretimi olan, birbirinden güzel ve farklı altın küpe modellerinden hangisini seçeceğinize karar veremeyeceksiniz. Her biri ayrı bir güzellikte olan bu küpeler ile görünümünüzü daha da güzelleştirecek ve parlayacaksınız. 


Altın Küpe Modelleri


Pırlantalı altın küpe ya da doğal taşlı altın küpe, siyah mineli altın küpe ya da sade altın küpe …  Bir sürü çeşit ve modeldeki 14 ayar altın kaplama küpelerden kombininize ve yüz hatlarınıza en yakışanı seçebilirsiniz. Her birinin yapımını sırasında zararlı kimyasalların kullanımından kaçınılmış ve karbon ayak izi minimum seviyede tutulmaya çalışılmıştır. Yani bu altın küpeler size güzellik katarken aynı zamanda da doğaya duyarlı bir şekilde üretilmişlerdir. 


Minimalist Altın Küpe Modelleri


Şıklık; büyük ve ilgi çekici takılar kadar, minimalist ve aynı şekilde ilgi çekici takılar ile de sağlanabilir. Minimalist küpeler ile yüzünüzü açığa çıkarabilir, minik bir aksesuar ile görünüşünüze nasıl bir güzellik katabildiğinizi gösterebilirsiniz. 14 ayar altın minimalist küpe modellerini inceleyebilir ve beğendiklerinize sahip olabilirsiniz. 


Halka Altın Küpe Modelleri


Küpe takanların vazgeçilmez küpe modellerinden biri olan 14 ayar altın halka küpeler, hemen hemen her kombinle ve saç modeli ile kullanılabilir. Halka küpeleri sadece halka şeklinde değil, aynı zamanda farklı geometrik şekillerde de bulabilirsiniz. Çeşitli güneş motiflerinde, altıgen şeklinde veya sonsuz döngü gibi felsefik terimlerden esinlenerek tasarlanmış bir sürü halka altın küpe modeli bulunmaktadır. Bu modeller doğal taşlarla, pırlantalarla ya da siyah mine ile süslenerek daha da göz alıcı bir hale getirilmişlerdir. Bu halka küpe modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Sallantılı Altın Küpe Modelleri


Özellikle yuvarlak yüz hatlı ve kalp şeklindeki yüz hattına sahip kişilere çok yakıştırılan sallantılı altın küpe modelleri, birçok modelde üretilmiştir. Bazı modeller sadeliği ve şıklığı ile ilgi çekerken, bazı modeller ise gösterişi ve taşları ile göz kamaştırıyor. 14 ayar altından yapılmış ve pırlantalar, doğal taşlar ve siyah mine ile süslenmiş bu altın küpe modellerine sayfamızdan ulaşabilir ve en beğendiğiniz modeller ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. 


Altın Küpe Fiyatları Nedir?


Sitemizdeki altın küpe fiyatları, 800 TL ile 7100 TL arasında değişmektedir. Küpenin gramı, pırlanta ve doğal taş gibi özel taşlar içerip içermemesi ve modeli gibi çeşitli özellikleri göz önünde bulunarak fiyatlar belirlenmiştir. 


14 Ayar Altın Nedir? 


Ayar, altının saflığını belirtir. 24 ayar, en yüksek saflıktır. Altının saflığının arttıkça esnekliğinin ve yumuşaklığı artar, dayanıklılığı azalır. Bu nedenle altından takı üretilirken, saf altına metaller katılarak, altın sert bir hale getirilir. 14 ayar altın; 24 ayar altının işlenerek sağlamlaştırılmış, daha az saflıktaki halidir. Takı üretiminde tercih edilen bir üründür.