Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Çevre Dostu Altın Yüzük Ürünleri

  Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 36 (1 Sayfa)
  14 Ayar Altın Yüzük Modelleri ile Tarzınızı Yansıtın!

  Vazgeçilmez aksesuarlardan biri olan yüzükler ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Altın yüzük modelleri arasında en beğendiklerinizi kombininizin bir parçası haline getirmek istiyorsanız, Createrra’daki 14 ayar altın yüzük modellerini inceleyebilirsiniz.

  14 Ayar Altın Yüzük Modelleri

  Pırlantalı, malakit taşlı, siyah mineli ya da sade altın yüzükler; pek çok modelde bulunabilir. Sitemizdeki sürdürülebilir altın yüzük modellerini inceleyebilirsiniz.

  Pırlantalı Altın Yüzük

  Renkli pırlantalar ile süslenen 14 ayar altın yüzük modelleri; zararlı kimyasallar ve zararlı boyalar tüketilmeden, ince bir işçilik ile üretilmişlerdir. Üretiminden dağıtımına kadar ki süreçte karbon ayak izi minimum seviyede tutulmaya çalışılmıştır ve geri dönüştürülebilir ürünler kullanılmıştır. Alerji yapma ihtimalleri oldukça düşük olan pırlantalı altın yüzük modellerini sitemizde bulabilir ve beğendiklerinize sahip olabilirsiniz.

  Üçgen ve Daire Altın Yüzükler

  Üçgen ve daire şekilleri ile göz kamaştıran altın yüzükler, sadelikleri ve şıklıkları ile kombininizi daha da güzel bir hale getirecek. Bazıları sade iken bazıları ise malakit taşı, pırlanta ya da siyah mine ile süslenmiştir. Hangisini alacağınıza kararsız kaldığınız 14 ayar üçgen ve daire altın yüzüklere Createrra’dan ulaşabilirsiniz.

  Spiral Altın Yüzükler

  Kozmik enerji, evrenin bilgi bileşenlerini kullanılarak, bireylerin ruhani, duygusal ve fiziksel olarak daha iyi bir hale gelmesi için kullanılan bir enerji aktarımı yöntemidir. Kozmik enerji ile bağdaştırılan spiral sembolü, yüzüğe uyarlanarak eşsiz güzellikte yüzükler tasarlanmıştır. 14 ayar altından üretilen bu spiral yüzüklerin üretimi ve dağıtımı sırasındaki kullanılan tüm ürünler geri dönüştürülmüş olup, bu süreçte karbon ayak izi minimum seviyede tutulmaya çalışılmıştır. Zararlı kimyasallar tüketilmeden, el işçiliği ile üretilmiş olan 14 ayar altın spiral yüzükleri www.createrra.com.tr bulabilirsiniz.

  14 Ayar Altın Yüzük Fiyatları Createrra’da

  Createrra’da bulunan 14 Ayar altın yüzük fiyatları değişkenlik göstermektedir. Altın yüzüklerdeki fiyat farklılıkları; taş içerip içermemesine, boyutuna ve gramajına göre belirlenir.

  Altın Yüzük Alerji Yapar Mı?

  Kaliteli ve yüksek ayarlı altınların alerji yapma olasılığı oldukça düşüktür. Alerjik reaksiyonlara sebep olan şey kullanılan boya maddeleri olabilir. Createrra’da bulunan altın yüzükler, hipoalerjenik yüzüklerdir. Yani alerjiye sebebiyet verme olasılıkları oldukça düşüktür.

  Altın Yüzük Daraltılır Mı?

  Altın yüzük; alyans, platin ve gümüş yüzükler gibi daraltılabilir. Evde daraltılması oldukça zor olan yüzüklerinizi kuyumcuya götürerek ve ölçü aldırarak belli bir oranda küçültebilirsiniz.

  14 Ayar Altın Yüzük Bozdurulur Mu?

  14 ayar altından üretilen takılar, bozduruldukları taktirde satın alınan fiyata göre %30-%40 arası bir zararla bozdurulurlar. İşçilik ne kadar çok ise, zarar da o kadar çok olur. Bunun sebebi kuyumcular altını bozdururken üzerindeki taşları değil sadece altının değerini ödemeleridir. Ancak müşteriler takıyı en başta alırken taşın ve işçiliğin de hesaba katıldığı bir fiyat öderler. Bu nedenle 14 ayar altın takıların bozdurulması önerilmez.