Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Antifungal Tırnak Serumu

Angoile Antifungal Tırnak Serumu
Marka : Angoile
En Geç 24-05-2024 Cuma kargoda
146,44₺
Vergiler Hariç: 122,03₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

10 ml

Çay ağacı & Palmarosa tırnak serumu 

İçeriğindeki doğal yağlar ve tırnak mantarında etkili Antifungal özellikteki uçucu yağlar ile harmanlanan tırnak serumu tırnak ve tırnak derisine bakım yaparak bakteri ve enfeksiyonlara karşı koruma sağlar.

İçindekiler; Hypericum perforatum (sarı kantaron yağı), Simmondsia Chinensis (jojoba yağı), Cymbopogon martini essential oil, Melaleuca alternifolia essential oil, Styrax benzoin excract, vitamin E 

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.