Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Arbuwhite C Daily Face Mist - Vitamin C, Arbutin & Niacinamide Aydınlatıcı Ve Beyazlatıcı Mist Tonik 150 Ml

Deauty Skin Arbuwhite C Daily Face Mist - Vitamin C, Arbutin & Niacinamide Aydınlatıcı Ve Beyazlatıcı Mist Tonik 150 Ml
Marka : Deauty Skin
En Geç 18-06-2024 Salı kargoda
549,00₺
Vergiler Hariç: 457,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Nedir:

Arbuwhite C; yaban mersini, armut, nar gibi bitkisel bileşenlerden elde edilen bir yüz toniğidir. İçeriğindeki cilt lekeleri üzerinde etkili oluşuyla bilinen Alpha Arbutin sayesinde cildinize kusursuz bir aydınlatıcı bakım sağlar. Beyazlatıcı etkiye sahip Alpha Arbutin, cildin parlaması ve aydınlanmasına da yardımcı olur. İçeriğinde bulunan Niacinamide, diğer bir adıyla Vitamin B3, ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşumunu önler ve erken yaşlanma belirtileriyle savaşır. İpeksi bir yapı ve nem kazanan cilt, Ascorbic Acid'in (vitamin C) antioksidan yönüyle yenilenerek sıkılaşır. Kolajen üretimini destekleyerek, gözaltı morluk görünümünü yok eder. Misket limonu, ve portakal gibi turunçgillerin kabuğunda bulunan Limonene’nin içeriğindeki yoğun C vitamini sayesinde cildiniz stres ve hastalıklara karşı da koruma gösterir.

Neden Özel:

Ürünlerimizi bir “smoothie” olarak düşündüğümüzde; tıpkı güne başlarken içtiğiniz besleyici vitaminlerle dolu bir bardak smoothie gibi Arbuwhite C Face Mist içeriğindeki Aloe Vera da ferahlatıcı, yatıştırıcı ve tazeleyici etkileriyle yıpranmış hücreleri yeniler ve cildinizi nemlendirerek ışıl ışıl olmasını sağlar.

•        Kozmetik dünyasının her mecrasında kullanılan ve de 400’den fazla türü bulunan Aloe Vera bitkisi sayesinde yağlı ciltlerdeki parlama sorunu kaybolurken, kuru ve hassas ciltler layığıyla nemli kalacaktır. Cilt tonu dengeye girecek, yaşlanma belirtilerinde de gözle görülür bir gençleştirme etkisi olacaktır.

•        Cildi güçlendiren bileşenlerden biri olan Niacinamide ile cildiniz aydınlığını bulacaktır. Kızarıklık sorununu gideren, cildi pürüzsüzleştiren bu vitamin formu, daha canlı ve aydınlık bir cilde sahip olmanızı sağlar.

•      Yaban mersini bitkisinden özümsenerek elde edilen Alpha Arbutin ile koyu lekeler azalacaktır. Akne ve sivilce izlerinden kalan tahribat iyileşme göstererek cilde ışıltı kazandıracaktır.

Cilt Tipi:

Kuru, normal, karma ve yağlı cilt tipleri için uygundur.

Uygulama:

Sabah ve akşam temiz cilde (yüz) uygulayın. Gün içerisinde arzu edilen her an yenilenebilir.

Bilmek Güzel:

•           Temiz kozmetik, Bio-kozmetik, Çevre dostu, Sürdürülebilir, Sülfatsız & Parabensiz

•           Beyazlatma, Aydınlatma, Ton eşitleme, Canlandırma

Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.