Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Arındırıcı Doğal Nemlendirici Tonik

%20
Rabenda Natural Arındırıcı Doğal Nemlendirici Tonik
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
596,81₺
477,45₺
Vergiler Hariç: 397,87₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Nemlendiriciye en uygun ortamı hazırlar.

Kullanımı;
Makyaj pamuğuna bir miktar üründen sıkınız ve cildinizi siliniz.Ürünü pamuk yardımı ile uygulamanız hem günlük ölü deri atımınızı ,aynı zamanda toniğin cildiniz tarafından en iyi şekilde emilmesini sağlarsınız.

İçindekiler;
Lavanta çiçek suyu ,Gül Suyu ,Gliserin,Glikolik Asit,Yeşil Çay Özü,Aloe Vera Özü,Laktik Asit,Allantoin,Pantenol,Bitkisel İçerikli  Koruyucu.

Ürünümüz 100 ml dir.

Uyarılar:
Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.


Ürünümüz kapağı açılmadan üretim tarihinden itibaren 12 ay tazeliğini korur. Ancak kapağı açıldıktan sonra 6 ay içerisinde tüketilmesini tavsiye ederiz.
 

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.