Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Azure Blue Mug

Fibi Natural Azure Blue Mug
En Geç 16-07-2024 Salı kargoda
335,59₺
Vergiler Hariç: 279,66₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Azure serisi, stoneware, özel killerden yapılır ve en yüksek sıcaklıklarda pişirilir, bu da onu olağanüstü termal dirençle güçlü ve dayanıklı kılar. Fibi Natural stoneware ürünlerinin temizlenmesi kolaydır ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Güzel olmasının yanı sıra dayanıklı ve pratiktir ve bulaşık makinesinde kullanılabilir.

  • Stoneware ürünlerimiz bulaşık makinesinde yıkanabilirken, sürekli bulaşık yıkamak zamanla renk solmasına neden olabilir, bu nedenle düşük sıcaklıklarda ve sıvı deterjanlar kullanmanızı öneririz.Elde yıkamayı ve yumuşak bir bezle kurulamayı öneririz.
  • Seramiklerimiz ayrıca yiyecekleri pişirmek, yeniden ısıtmak için mikrodalgada kullanıma uygundur ancak ani sıcaklık değişikliklerine maruz kaldığında çatlayabileceğini lütfen unutmayın.
  • Stonware
  • Tamamen el yapımı, tornada şekillendirilmiştir. 1200 C de yüksek ısıda pişirim yapılmıştır.
  • Çok sıcaktan çok soğuğa termal şoka maruz bırakmayın.
  • Kupalar 6 cm yükseklik ve 7cm ağız çapına sahiptir.
  • Ortalama 220 ml ölçüsündedir.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.