Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Halloween Müslin Set-3

Kybele Halloween Müslin Set-3
Marka : Kybele
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
450,00₺
Vergiler Hariç: 375,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

%100 pamuklu dokuma müslin örtülerimiz 3 farklı renk seçeneğinde üretilmiştir. Müslin örtü ve eşlik eden 2 adet müslin ağız bezi, pamuklu ipler kullanılarak elde oyalanmıştır. Müslin örtüye doğal ahşap diş kaşıyıcı ve doğal ahşap emzik askısı eşlik etmektedir. Bu özel seti dilerseniz battaniyelerimiz, pikelerimiz ya da diğer ürünlerimiz ile kombinleyebilirsiniz.

Müslin örtü 90x90 cm dir.

Set içeriği: 1 adet müslin örtü, 2 adet müslin ağız bezi, 1 adet ahşap diş kaşıyıcı ve 1 adet ahşap emzik askısı.

Elde yıkama veya 30 derecede çok narin makine yıkaması önerilir.

Müslin örtü yıkandıktan sonra formunun bozulmaması için asılmadan, düz bir şekilde kurutulmalıdır.

Ütüleme tavsiye edilmez.

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.