Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Beige & Stone Seramik El Yapımı Mama / Su Kabı (L)

Beige & Stone Beige & Stone Seramik El Yapımı Mama / Su Kabı (L)
En Geç 22-06-2024 Cumartesi kargoda
739,99₺
Vergiler Hariç: 616,66₺

Mevcut Seçenekler:

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Beige & Stone Yavaş yeme seramik mama kaseleri evcil dostlarımızın sağlıklı beslenmeleri için tasarlanmıştır.

- %100 El yapımıdır

- Yavaş yeme alışkanlığı sağlar

- Sağlıklı kalmasını sağlar

- Hipoalerjenik bakteri oluşumunu önler

- Kolay temizlenir

- %100 Doğal seramik kullanılmıştır

- Eco-Friendly

Yavaş yemek kaseleri hızlı mama yeme sonucu oluşan kusma, hazımsızlık gibi problemler yaşayan evcil dostlarımız için özel olarak üretilmiştir. Kase içerisinde bulunan halkalar sayesinde yeme süresi uzatır. Çiğneme alışkanlığı edinmelerine ve daha yavaş bir şekilde mama yemelerine yardımcı olur. Sindirim sisteminin düzene girmesini sağlar. Mide şişkinliğine sebep olan etkenleri azaltır. Seramik mama kaselerimizde kullandığımız gıda uyumlu sırlar ile yiyecekler ile etkileşime girmez ve zararlı madde içermez. Renklendirme için kullanılan maddelerin tamamı biyouyumludur. Doğal mama kaseleri %100 seramik malzemeden imal edilmiştir. Plastik ve diğer meteryallerden yapılan kaselere oranla renk solması, koku ve çizilme gibi problemleri barındırmaz. Elde yıkanmaya uygundur. Çizilmeye dayanıklı yapısı sayesinde yüzeyinde bakteri oluşumunu engeller. Seramik mama kaselerimizin tamamı el yapımıdır. Her bir ürün evcil dostlarımız için özenle üretilmektedir. El yapımı işlem nedeniyle boyut ve renk farklılıkları içerebilir.

Ebat: 18x18x6 cm ** (L) Büyük ırklar için üretilmiştir.

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.