Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Bioten Multı-Collagen Konsantre Serum 30Ml

Bioten Bioten Multı-Collagen Konsantre Serum 30Ml
Marka : Bioten
En Geç 18-06-2024 Salı kargoda
485,00₺
Vergiler Hariç: 404,17₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Sentez şunları içerir:

    1. COLLAGEN RESTORER*: Cildin yeniden yapılandırılması için 6 temel unsuru uyaran ödüllü güçlü bir kırışıklık önleyici peptit: 3 tip Kollajen (tip I, III, IV), temel cilt destekleyici lifler ve HYALURONİK ASİT. *Collagen Restorer, dünya çapındaki IN-COSMETICS fuarında '25 yıllık yenilik ödülü'nün sahibidir.

    2. AKTİF DOĞAL KOLAJEN

    3. DÜŞÜK MOLEKÜLER AĞIRLIKLI HYALURONİK ASİT

    4. %100 DOĞAL TATLI BADEM YAĞI

 

Klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar;

-Cilt yüzeyi anında pürüzsüzleşmesine ve etkili bir şekilde nemlenmesine yardımcı olur.

-6 gün kullanımda kırışıklıkların uzunluğunun %24'e kadar azalmasına yardımcı olur.

-4 hafta kullanımda kırışıklıkların uzunluğunun %27'ye kadar azalmasına yardımcı olur.

-Yüz konturu gözle görülür şekilde yeniden şekillendirilir.

Geri Dönüştürülmüş :Satıcı bu ürünün veya ona ait malzemelerin daha önce kullanılmış bir materyalden geri dönüştürüldüğünü kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Azaltılmış Karbon Salımı :Satıcı, üretimin tüm aşamalarında karbon ayak izini azaltmaya yönelik faaliyetlerde bulunduğunu kanıtlar.