Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Citronella Uçucu Yağı

Beplenty Aromaterapi Citronella Uçucu Yağı
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
199,57₺
Vergiler Hariç: 166,31₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Citronella Uçucu Yağı

Çimenimsi bir alt tonlu taze ve limonlu Citronella esansiyel yağımız, yapraklarından buharla damıtılmıştır. En iyi şekilde etkili bir böcek kovucu olarak bilinmesine rağmen, uyuşukluk ve kararsızlık duygularını da giderebilir ve sinir ve sindirim sistemleri için bir tonik olabilir.

Anahtar Özellikler:

• Etkili bir böcek kovucu

• Kararsızlığa ve düşük enerjiye karşı

• Halsizlik için etkili

Aroma

Tatlı, limonlu, taze ve yeşil

İçindekiler

%100 Saf Cymbopogon nardus (citronella) yağı

Emniyet

Citronella esansiyel yağını hassas veya alerjiye meyilli cilde sahip kişilerde masaj yaparken kullanmaktan kaçının. Sadece harici kullanım içindir. Seyreltmeden cilt üzerinde kullanmayınız. Gözler gibi hassas alanlarla temastan kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. 5 yaşından küçük çocuklarda uçucu yağlar kullanmayın. Hamilelik sırasında uçucu yağları kullanmadan önce sağlık uzmanınıza danışın. Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.