Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


D'leo Aromaterapi Hediye Seti

%2
D'LEO D'leo Aromaterapi Hediye Seti
Marka : D'LEO
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
650,00₺
640,00₺
Vergiler Hariç: 581,82₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Sevdiklerinize en değerli hediyeyi verirken duyularına da hitap etmesi gerektiğini düşünerek bu seti tasarladık. Set içeriğindeki tüm ürünler kendi butik tarlamızdan elde edilen  lavantaların %100 distilasyon yöntemi ile elde edilmiştir. Organik ürün tanımını ve sürdürülebilir doğal yaşamı desteklediğimizden lavantalara hiçbir şekilde ilaç atılmamaktadır. Geleneksel yöntemler ile büyütülüp elle hasat edilerek aynı gün içerisinde bitki özlerinin en verimli zamanında distilasyonu ile lavanta yağı ve büyüleyici kokusunu amber şişelere sakladık. 

Sepet içeriğindeki tüm ürünler D'LEO markasının %100 doğal lavandula angustifolia cins lavanta olup kokusu Avrupa'da en çok tercih edilen çiçektir. Ürünlerimizi her ortamda ve sevdiklerinizle güvenle kullanabilirsiniz solunum yollarına zararsızdır. 

Set içeriği:

-1 adet soya wax lı lavanta yağlı aromaterapik sonbahar mumu 

-1 adet lavanta kolonyası

-1 adet %100 doğal lavanta yağı 

-1 adet bath bomp

-1 adet  el yapımı dantel sepet 

Siparişleriniz lavanta kurusu, portakal ve tütsülük malzemeler ile  aranjman yapılarak gönderilecektir.

İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.