Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


D'leo Handmade %100 Doğal Soya Wax Veuçucu Yağlı Hediyelik Mum

D'LEO D'leo Handmade %100 Doğal Soya Wax Veuçucu Yağlı Hediyelik Mum
Marka : D'LEO
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
225,00₺
Vergiler Hariç: 204,55₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
 • D'leo ürünleri %100 Sertifikalı soya fasulyesinden elde edilen soya mumlarından yapılmaktadır.
 • İçeriğinde kullanılan kokuların tamamı uçucu doğal yağlardan elde edilen aromaterapi kokularıdır.
 • Mumlarımızın hepsi kurutulmuş gerçek çiçeklerle yapılır.
 • Mumlarda  kullanılan ahşap fitiller, yanarken çıkardığı şömine çıtırtısı ile huzurlu bir ortam sağlar.
 • Siparişi oluşturduğunuzda görseldeki ürünü sipariş vermiş olursunuz. Ürünlerimizin tamamı el yapımı olduğu için birebir benzerlik söz konusu değildir. (kuru çiçek boyutları, koku oranları, mum rengindeki ton farkılık gösteririr.)
 • Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
  El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
  Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
  Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
  İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
  Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
  Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.