Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


D'leo Lavanta Yağı 10 Ml

D'LEO D'leo Lavanta Yağı 10 Ml
Marka : D'LEO
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
200,00₺
Vergiler Hariç: 166,67₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

%100 Lavandula Angustifolia Yağı içermektedir.

Lavantaların yağ değerini kaybetmeden aynı gün su buharı distilasyonu ile elde edilen %100 doğal saf lavanta yağıdır. 

Kullanım Önerileri:

Seçtiğiniz difüzörde veya buhardanlıkta 2 veya 3 damla damlatarak kullanabilirsiniz.

Dahili:Bir damla lavanta yağını 200ml su içerisinde veya kullanabileceğiniz bir taşıyıcı yağda seyrelterek kullanabilirsiniz.

Hindistan cevizi yağı, Tatlı badem yağı, Sarı kantoron yağı ile karıştırarak eklemlerinize masaj yağı olarak kullanabilirsiniz.

Uyarılar:

Olası bir cilt hassasiyeti yaşamamak için, ilk kullanımda cildinize direk uygulamayın. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. Hamileyseniz, emziriyorsanız yada cilt hassasiyetiniz varsa kullanımdan önce doktorunuza danışın.


Kullanım alanları :

Yatmadan önce yastıklara, yatağınıza veya ayak tabanlarına birkaç damla Lavanta yağını sürerek uykuya geçişte sakinleştirici olarak kullanabilirsiniz. 


Lavanta uçucu yağını bir sprey şişesinde suyla karıştırarak kıyafetlerinizi, yatağınızı, arabanızı veya evinizin havasını değiştirebilirsiniz.   


Doğal bir ürün olduğundan sinek ve zararlı böceklerden korunmak için  cildinizde kullanabilirsiniz.


Banyo keyfinizi Şampuanınıza ekleyeceğiniz bir iki damla lavanta yağı ile renklendirebilir saçlarınızın parlaklığını artırabilirsiniz.El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.