Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Delmor Fit Lime Banyo Havlusu

Green Petition Delmor Fit Lime Banyo Havlusu
830,00₺
Vergiler Hariç: 754,55₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Günlük yaşantımız sırasında doğanın birçok mucizesi ile karşı karşıya geliriz. Söz konusu mucizeler doğanın insanlığa bir çeşit hediyesini sunar. Bu noktada doğaya hak ettiği karşılığı doğru biçimde verebilmek için onun kaynaklarına saygı göstermemiz gerekir. Doğanın havadan suya dek insanlara özenle sunduğu her kaynağı, birtakım değerleri koruyarak sürdürülebilir hâle getirebiliriz. Bu noktada çevre ve doğa kaynaklarına saygı çerçevesinde Dermor FIT Lime banyo havlusu üretilmiştir. Söz konusu ürünler, geleneksel modellerin aksine, üretim aşamasında gücünü geri dönüştürülebilir kaynaklardan alır. Böylece havlular, banyo aktivitesini değerli hâle getirirken doğaya saygı çerçevesinde hareket eder. 

Delmor Fit Lime Banyo Havlusu’nun Özellikleri Nelerdir?

%100 geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen banyo havlusu, birçok özelliğe sahiptir. Bu noktada öncelikle Delmor  Fit Lime banyo havlusunun yüksek emiş gücü dikkat çeker. Bu özelliği sayesinde havlu, banyodan sonra vücutta bulunan su damlalarını kısa sürede içine hapseder. Buna ek olarak, ürünün hızlı kuruma özelliği de bulunur. Özel bir dokuya sahip banyo havlusu, geleneksel modellerin aksine %50 daha hızlı kuruma kapasitesine sahiptir. Böylece bir havluya yönelik tüm beklentilerinizi karşılamayı başarır. Bunun yanı sıra havlu 76×142 cm uzunluğu ve 350 gr ağırlığı sayesinde kullanıcıya konforlu bir kullanım sunar. Sürdürülebilir Delmor  Fit Lime banyo havlusunu, özel çantasının içinde bir rulo hâline getirerek yerleştirebilir, dilediğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. 

Üretilmiştir?Delmor Fit Lime Banyo Havlusu Nasıl

Özel üretim aşamaları, çevre dostu Delmor Fit Lime banyo havlusunu muadillerinden farklı kılmayı başarır. Doğanın kaynaklarına saygı duyan banyo havlusunun üretiminde %70’e %30 oranında geri dönüştürülmüş pamuk ve plastikler kullanılır. Böylece plastik ve türevi malzemeler bir çöp hâline gelmeden yeniden kullanıma kazandırılır. Her bir banyo havlusu için 7 adet kullanılmış plastik şişe, polyester ipliklere dönüştürülür. Plastik maddeler sayesinde havlunun özel kumaşını oluşturan kaliteli polyester iplikler elde edilir. Böylece üretim sırasında diğer tesislerin neden olduğu gibi atıklara sebep olunmaz. Havluların ilgi çekici özel yeşil rengi boyaların aksine 3 adet atık tişört kumaşının kendiliğinden boyalı pamuk ipliklere dönüştürülmesiyle elde edilir. Geri dönüşümün hakkını veren havlu ile cildinize kaliteli ve doğal bir dokunuş sunabilirsiniz. 

Delmor Fit Lime Banyo Havlusunun Tasarımı Nasıldır?

Delmor Fit Lime banyo havlusu vintage bir tarzı desteklemek adına özenle tasarlanmıştır. Havlunun ilgi çekici beyaz şeritlerine zümrüt yeşili bir esinti eşlik eder. Yalın ama şık tasarım detayları ile havluyu banyonuzda keyifle kullanabilirsiniz. Özenle geliştirilmiş banyo havlusunun uç bölümlerinde özgür bir püskül formu bulunur. Söz konusu püsküller havlunun sade ve minimalist tasarımına eğlenceli bir katkı sunar. Bu sayede ürünü minimal, şık ve sade banyolarda güvenle tercih edebilirsiniz. Banyo havlusunu kullanmadığınız zamanlarda sürdürülebilir özel çantası içerisinde rulo hâlinde yerleştirerek saklayabilirsiniz. Böylece vazgeçilmez bir banyo ekipmanı olurken dekorasyona da başarıyla eşlik eder. 

Delmor Fit Lime Banyo Havlusu Kaliteli midir?

Delmor Fit Lime banyo havlusu kullanıcıları doğal kaynakların özel hissiyle buluştururken kaliteden ödün vermez. Tamamı geri dönüştürülebilir ürünlerden elde edilen banyo havlusu oldukça kaliteli ve dayanıklı bir kumaş özelliğine sahiptir. Sorumlu üretim ilkesiyle hareket eden Green Petition’un özel üretimi Delmor Fit Lime banyo havlusu, maksimum kuruma süresine sahiptir. Böylece nem ve ıslaklığın havlularda neden olduğu yıpranmayı önlemeye yardımcı olur. Doğaya saygı gösterirken kaliteden ödün vermemek için Delmor Fit Lime banyo havlusunu güvenle tercih edebilirsiniz.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Geri Dönüştürülmüş :Satıcı bu ürünün veya ona ait malzemelerin daha önce kullanılmış bir materyalden geri dönüştürüldüğünü kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.