Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

El Yapımı | Createrra

   EL YAPIMI

El yapımı ürünlerin şerefine! El emeğinden doğan, zanaatkarlık geleneklerinden ilham alan işleri çok seviyoruz! Dolayısıyla bu tip ürünlerin değer görmesi gerektiğine inanıyoruz. İşte bu yüzden, el yapımı ürünler için bir etik değer oluşturduk. Elde üretilmiş, emekle işlenmiş her ürünü bu değer ile sizler için işaretliyoruz.  

El emeğinin özel yanları olduğuna inanıyoruz. Çünkü fark ettik ki el emeğinden doğan hemen hemen her şey doğa dostu! Sürdürülebilir, organik bir dünya inşa etmeye çalıştığımız Createrra, bu özelliği sebebiyle el işçiliği ile çalışan markalara ayrı bir değer vermektedir. 

El Yapımı Ürünün Özellikleri Nelerdir?

Cevap çok basit! Seri üretimin bir parçası olan makineleşmiş düzende üretilmemiş, insan emeği ve yaratıcılığı ile şekillenmiş bir üretim süreci! Gerisi maharetli ellerin yaratıcılığına kalmış. 

Zanaatkarlık Nedir?

Bu soruya yanıt vermek için öncelikle “zanaat” kelimesini incelememiz gerekiyor. Sözlükte zanaat, “el ustalığı isteyen işler.” olarak açıklanmış. Bu durumda yanıt vermek hiç güç değil. Zanaatkar, el ustalığı isteyen işlerde, çoktan usta olmuş kimseler için kullanılıyor. Zanaatkarlık ise, çağlar boyunca kuşaktan kuşağa aktarılan geleneklerin, yani tarifi mümkün olmayan bir kültürün izlerini anlatıyor bize. Neden izleri? Çünkü geriye sadece bazı küçük izler kalmış… Zanaatkarlık ölmesin, daima sürsün istiyoruz. İşte bu yüzden el işçiliğini yaşatmak için çalışan her markayı çok seviyoruz! 

Hangi Ürünler El Yapımı Olarak Üretilebilir?

Createrra çatısı altında bu kapsamda çok sayıda ürün var. Web sitemizde bir tura çıkmaya ne dersiniz? Belki size ilham verebiliriz. Dünyayı iyileştirmek için herkesin fikirleri ve yetenekleriyle harekete geçmesine ihtiyacımız var. 

El Yapımı Ürünleri Createrra Üzerinden Nasıl Satabilirsiniz?

El işçiliği ile üretim mi yapıyorsunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz! El yapımı ürün satışı yapan markalar için el yapımı ürün satan siteler oldukça önemli. Markanın haklarını koruyan, emeğe hak ettiği değeri gösteren ve sadece el işçiliğini değil, sürdürülebilirlikle alakalı her konuyu sahiplenen bir dünyada olmak hepimize iyi gelecek! El yapımı ürün satmak için direkt olarak seslendiğiniz toplulukla buluşmanız mümkün. 

Createrra, halihazırda çok sayıda markayı bünyesinde barındıran bir dijital pazar yeri olarak el işçiliği ile üretim yapan markalara kapısını açıyor. Bizimle iletişime geçebilir, marka başvuru formunu doldurarak süreci başlatabilirsiniz. Daha sonra sizin için özel olarak açıklanan mağazanız üzerinden satış gerçekleştirebilirsiniz. 

El işçiliği ve ürününüzün sahip olduğu diğer etik değerleri işaretleyerek, yaptığınız tüm iyileştirici aktiviteleri tüketicilerle paylaşabilirsiniz. Şimdi sizleri de etik değerler altında birleştiğimiz bu iyileştirici dünyaya davet ediyoruz.