Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Elysia Periferi - Palo Santo Tütsü

ELYSIA Elysia Periferi - Palo Santo Tütsü
Marka : ELYSIA
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
210,00₺
Vergiler Hariç: 175,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

ELYSIA Periferi Koleksiyonu yaşadığımız alanın da bize iyi gelmesi için hayata geçirildi. 


Palo Santo yandığı andan itibaren bulunduğu odanın bütün enerjisini değiştiren oldukça etkili bir tütsüdür. Palo Santo manevi bir temizlik, şifa ve aynı zamanda ağrı kesici, gevşeme, arınma, detoks gibi amaçlarla kullanılır. 

Tütsüler halinde yer alan Palo Santo ateş yardımı ile yakılarak bulunulan odaya konur. Ahşap olarak bulunan çubuk ateş yardımıyla yakıldıktan sonra üflenerek söndürülür. Sönen ateş akabinde çıkan duman ile birlikte Palo Santo tütsüsünün hafif ve ferah kokusuyla periferinizde mutluluk ve rahatlamanın keyfini çıkarın. 

İçerik: El yapımı ham bez kese ve 3 adet palo santo çubuk tütsü içerir.

 


Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.