Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Es Made Amber- Caftan - Blossom Garden %100 Doğal Soya & Balmumu 3'lü

Es Made Es Made Amber- Caftan - Blossom Garden %100 Doğal Soya & Balmumu 3'lü
Marka : Es Made
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
488,89₺
Vergiler Hariç: 444,44₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Mumlarımız %100 doğal olup yüksek kalite soya ve balmumundan oluşmakta el dökümü olarak hazırlanmaktadır. Mumlarımız is yapmaz ve parafin içermez. Esanslarımızda fitalat dahil sağlığa zararlı hiçbir bileşen bulundurulmamaktadır.Fitillerimiz kağıt parçacıklı pamuk fitillerdir.Kavanoz ve ambalajlarımız doğaya dost geri dönüşümlü malzemelerdir.

Yanma Süresi : Ortalama 25 saat

Kullanım Talimatı
Mumunuzu bir seferde 4 saatten fazla yakmayın. Yeniden yakmadan önce mumun soğumasını bekleyin. Her kullanımdan önce ise 0.6 cm olacak şekilde fitili kısaltın. Her yakışta oluşan erime havuzunun kalıbın tüm taraflarına en az 2 saat bekleyerek yayılmasına izin verin.

Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.