Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Eşek Sütü Sabunu

%29
GLOWISH Natural Eşek Sütü Sabunu
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
70,28₺
49,91₺
Vergiler Hariç: 45,37₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Vitamin vemineral bakımından oldukça zengin olan eşek sütü cildinizi nemlendirir,pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm sunar. Cildinizdeki lekeleri yok eder ve ciltrenginizi eşitler. Düzenli kullanıldığında ciltteki ince kırışıklıkları azaltırve daha dolgun bir görünüm sunar. İçerisinde bulunan Lavanta Uçucu Yağı(Lavandula angustifolia Oil) sayesinde yüksek oranda antioksidan özelliğivardır. Böylelikle serbest radikaller ile savaşarak hücrelerin hasaralmasını önler.
 
Ürününüz 1 adet Eşek Sütü Sabunu olarak gönderilecektir.
 
Ürün 100 gr dır.
 
Ürünlerimizin tamamı Sağlık Bakanlığı tarafından kayıt altına alınmaktadır.

 

İÇİNDEKİLER: Olea Europaea Oil (zeytinyağı),Aqua (safsu), Donkey Milk (eşek sütü), Cocos Nucifera Oil (Hindistan cevizi yağı),Sodium Hydroxide (sodyum hidroksit), Butyrospermum Parkii (shea yağı), PrunusDulcis Seed Oil (tatlı badem yağı), Ricinus Communis Seed Oil (hint yağı), OleumLavandula Angustifolia (lavanta yağı angustifolia),
Tacopherol (E-vitamini) 
 
Kullanım Şekli:
El, yüz ve vücuttaharicen kullanılır. Suyla köpürterek cildinize uygulayın ve durulayın.
 
Uyarılar:
Kozmetik ürünüdür,ilaç değildir. Serin ve kuru yerde saklayınız. Gözle temasında bol su iledurulayınız. Sabununuzun uzun ömürlü olması için kullandıktan sonra kuru birzeminde tutunuz. İçindekiler listesini kontrol ederek herhangi birine karşıalerjiniz olup olmadığını kontrol ediniz.

 

 
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.