Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Fibi Natural 3Lü Pamuk Torba

Fibi Natural Fibi Natural 3Lü Pamuk Torba
En Geç 24-05-2024 Cuma kargoda
150,00₺
Vergiler Hariç: 136,36₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Bakliyat torbası, tek kullanımlık plastik poşet ve ambalajlara alternatiftir. Sıfır atık yaşam tarzı arayanlar için ideal, el yapımı, çevre dostu, plastik içermeyen ürün saklama torbalarıdır.

Fibi Natural tarafından %100 Organik ham pamuktan yapılmıştır.25x30 cm ölçüsündedir.

Dünyada 86 milyon ton plastik ambalaj üretildiğini biliyor muydunuz? Bunların çoğu, gıda maddelerindeki tüm plastik ambalajlardan gelir ve yalnızca %14'ü geri dönüştürülebilir.

Değişime teşvik edin ve yeniden kullanılabilir pamuk torbalarımızı bakliyat, sebze, kuruyemiş ve en sevdiğiniz ürünlere kadar her şeyi satın almak için kullanın! % 100 pamuk kumaştan yapıldığından, tamamen çevre dostudur. Ayrıca geri dönüştürülebilirler.

Torbaların eskimesinden endişelenmeden, paranızın karşılığını en iyi şekilde alarak torbaları aylarca, yıllarca kullanabilirsiniz.
Ters çevirerek elde ve çamaşır makinesinde 30 derecede yıkayın, durulayın ve kuruması için asın!

El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.