Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Fibi Natural Badem Sütü Torbası /süzme Torbası

Fibi Natural Fibi Natural Badem Sütü Torbası /süzme Torbası
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
100,00₺
Vergiler Hariç: 90,91₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Fibi Natural Badem Sütü Süzme Torbası, kendi fındık, badem, yulaf sütlerinizi, yoğurdunuzu, peynirinizi, soğuk çayınızı yapmak için mükemmeldir. Sentetik naylon ve polyester torbalara daha iyi bir alternatiftir.
Badem sütü torbası tortuyu ve posayı bloke ederken sıvının kolayca geçmesine izin veren %100 organik pamuktan yapılmıştır. Çift dikişli torbalarımız peyniri ve yoğurdu süzmek için güvenlidir. Süzme işlemini kolaylaştırmak için pamuklu ipi sayesinde kolayca kapanabilir ve açılabilir.
Ürünlerimiz hiçbir boya veya kimyasal madde içermediğinden çevre dostudur. Pamuk Torbalarımızı defalarca yıkayıp tekrar kullanabilirsiniz, bu da atıksız ve plastiksiz yaşamınıza yardımcı olur.
Daha uzun süre dayanıklılık ve kimyasal içermeyen yapı için, ılık su ve organik sabunla elde yıkamanızı öneririz. Lütfen ilk kullanımdan önce yıkayın.Her kullanım sonrası yıkayın,durulayın ve kuruması için asın. Çekme olmaması için çamaşır makinesinde soğuk suda yıkanmalıdır.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.