Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Fibi Natural Yıkanabilir Kumaş Kahve Filtresi (V60)

Fibi Natural Fibi Natural Yıkanabilir Kumaş Kahve Filtresi (V60)
En Geç 18-06-2024 Salı kargoda
50,00₺
Vergiler Hariç: 45,45₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Kumaş Kahve Filtreleri, tek kullanımlık kağıt filtrelere yeniden kullanılabilir bir alternatiftir. Filtrelerimizin tümü, benzer tek kullanımlık ve yeniden kullanılabilir filtrelerden daha iyi performans gösterir.% 100 Organik ağartılmamış ham pamuk ile yapılır ve tek kullanımlık filtreler için bir çözüm sunar. 1x2,1x4, V60 Dripper ve Chemex için uyumludur. 1x2 ve 1x4 tek katlı , V60 ve Chemex çift katlı olarak üretilmiştir.
Kahve filtresi ölçülerinden 1x2, 1x4 genelde kahve makineleri için kullanılıyor.  Kahve makinası için kahve filtresi alacaksanız, makinanın kullanım kılavuzunda yazan ölçüleri takip edebilirsiniz.1x2 , 1x4’e göre daha küçüktür .1x4 büyük hazneli kahve makineleri için idealdir.
İlk kullanımdan önce 10 dakika kaynatmayı öneririz.Kullandıktan sonra filtreden kahveleri boşaltın, durulayın ve asarak kurutun.Filtreleri temizlemek için periyodik olarak kaynatın.Kullanıma bağlı renk değişimi gözlemlenebilir.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.