Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Göz Çevresi Kırışıklık & Koyu Halka Karşıtı Onarıcı Serum

Beplenty Aromaterapi Göz Çevresi Kırışıklık & Koyu Halka Karşıtı Onarıcı Serum
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
329,66₺
Vergiler Hariç: 274,72₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Göz Çevresi Kırışıklık & Koyu Halka Karşıtı Onarıcı Serum

Kenevir, Çuha, Hodan ve Kahve çekirdeği cildin elastikiyetini artırarak koyu halka görünümüne ve kırışıklığa karşı etkili bir bakım sağlar. Aloe Vera ekstraktı göz çevresine hassas bir bakım sağlayarak nemlendirir. Kuşburnu çekirdeği, Vitamin C içeriği ile koyu halka ve kahverengi lekelerin tedavisinde idealdir. At Kestanesi Ekstraktı yorgun göz çevresinde kılcal damarların görünümünü azaltmaya ve ekstra kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur.

Frankincense ve Havuç Tohumu gibi çeşitli kıymetli uçucu yağlar göz çevresi onarıcı serumunun özelliğini etkinleştirerek, harika kokusuyla oldukça özel bir bakım sağlar.

Serum Kullanımı

Göz çevresi için hassas bir bakıma ihtiyaç duyarız. İçeriği tamamen doğal ve kırışıklık karşıtı olarak formüle edilmiştir. Ek olarak şişkinliği azaltma, koyu halka görünümünü aydınlatmaya yardımcı olur. Metal Roll-on sayesinde oldukça kolay uygulanır ve hızlıca emilir. Cildinizi yıkayıp tonikledikten sonra, göz çevrenize yeterli miktarda uygulayarak nazikçe yedirip masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Geri Dönüştürülmüş :Satıcı bu ürünün veya ona ait malzemelerin daha önce kullanılmış bir materyalden geri dönüştürüldüğünü kabul eder.