Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Göz Çevresi Serumu

Elifi Mucize Göz Çevresi Serumu
En Geç 29-07-2024 Pazartesi kargoda
310,90₺
Vergiler Hariç: 259,08₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz


GÖZ ÇEVRESİ SERUMU 10ml Roll on Başlıklı

İçindekiler:Coco caprylate, capric caprylic trigliserit, Aspir yağı, jojoba wax, hodan yağı,kahve çekirdeği yağı, argan yağı(ozonlanmış), squalane, shea butter, tokoferol (E vitamini), vitamin C, paçuli uçucu yağı,lavanta uçucu yağı, akgünlük uçucu yağı.

 

Faydaları:

C,E vitaminleri, kahve çekirdeği yağı, squalane,uçucu yağlar  gibi değerli bileşenlerle zenginleştirilmiştir.

Göz çevresindeki morluk, kırışıklık, göz torbası gibi görünüm bozuklukları gibi problemlerle mücadele ederek daha aydınlık bir göz çevresine kavuşmayı sağlar.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

 

Kullanım Şekli: Temizlenmiş ve tonik uygulanmış cilde, her bir göz çevresine roll on başlığı ile  soğuk uygulama da yaparak göz çevresine (göz çukurunuzun başladığı kemik üzerine) uygulayınız. Ardından yüzük parmağınız ile bakım serumunu göz çevresine daha da etkinleştirmek amaçlı nazik hareketler ile palpe ederek uygulamayı tamamlayınız. her seferinde ürün ters düz edilerek bakım serumu karıştırılır.

Uyarılar: 

Göz ile temasından kaçınınız.

Temas halinde bol su ile durulayınız.

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

İçerisindeki maddelere karşı alerjiniz olabilir.

Kullanmadan önce mutlaka alerji testi yapınız.

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Haricen uygulanır.

Kapak açıldıktan 6 ay içinde tüketmeye özen gösteriniz.

Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.