Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Green Amour 6 Litre %100 Naturel Sızma Zeytinyağı Polifenol Değeri Yüksek

%6
Green Amour Green Amour 6 Litre %100 Naturel Sızma Zeytinyağı Polifenol Değeri Yüksek
Marka : Green Amour
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
2.490,00₺
2.350,00₺
Vergiler Hariç: 2.326,73₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
  • NEDEN GREEN AMOUR ? ASİT DEĞERLERİ : Asit oranı 0,8 e kadar olan zeytinyağları "sızma" olarak adlandırılır. Laboratuvar sonuçları zeytinyağımızın 0,28 asit değerine sahip olduğunu göstermektedir.
  • POLİFENOL DEĞERLERİ : Polifenol, insan sağlığına oldukça faydalı gelen bir maddedir. Laboratuvar sonuçları zeytinyağımızın 279 polifenol değerine sahip olduğunu göstermektedir.
  • DUYUSAL ANALİZ SONUCU : Laboratuvar sonuçları doğrultusunda "kusursuz" olarak raporlandırılmıştır.
  • SOĞUK SIKIM : Zeytinler toplandıktan sonra, çok kısa süre içerisinde soğuk sıkım yöntemi ile sıkılması gerekir. Bu sayede hem sağlıklı hem de lezzetli bir zeytinyağı elde edilir. Tüm ürünlerimiz soğuk sıkım ile sıkılmaktadır.
  • ÜRETİM SÜRECİ : Türkiye'nin önde gelen zeytinyağı tadım uzmanının danışmanlığında zeytinyağlarımız özenle üretilip şişelendikten sonra sofralarınıza ulaşmaktadır.
  • ZEYTİNYAĞI AROMASI : Yüksek oranda karabiber, çağla, roka, tere, domates, enginar aromaları içerir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.