Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Greyfurt Uçucu Yağı

Beplenty Aromaterapi Greyfurt Uçucu Yağı
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
234,12₺
Vergiler Hariç: 195,10₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Greyruft Uçucu Yağı

Meyvenin kabuğundan elde edilen keskin, ferahlatıcı ve aromalı greyfurt saf esansiyel yağımız, ruh ve cilt için harikadır. Zihin ve beden için sıcacık, rahatlatıcı ve canlandırıcıdır.

Anahtar Özellikler:

 Ruh hali, özellikle hormonal dengeyi sağlamak için
 Sıkılaştırıcı bir yağ karışımı içim mükemmeldir.
 Vücut için toksinlerden arındırma sağlar

Aroma

Lezzet, parlak, keskin ve tatlı

İçindekiler

%100 Citrus paradisi (greyfurt) oil

Emniyet

Bir masaj karışımı halinde uygulanırsa, cildi güçlü UV ışığına veya güneş ışığına maruz bırakmadan önce 12 saat bekleyin. Gözler gibi hassas alanlarla temastan kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Bu uçucu yağı 5 yaşından küçük çocuklarda kullanmayın. Hamilelik sırasında uçucu yağları kullanmadan önce sağlık uzmanınıza danışın. Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.