Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Günlük Uçucu Yağı

La Vie Ancienne Günlük Uçucu Yağı
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
395,00₺
Vergiler Hariç: 329,17₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

İçerik: %100 saf Günlük Uçucu Yağı Boswellia serrata)

10 ml boyutundadır

Kullanım Alanı: Haricen kullanım için uygundur. Cilde uygulamadan önce muhakkak sabit yağlar ile seyreltilmelidir.Günlük ağacının reçinesinden elde edilmektedir. Kadim ritüellere bakıldığında oldukça büyük bir öneme sahip olan bir uçucuc yağdır. Enerjetik olarak koruduğuna ve alanı temizlediğine inanılır. Ayurvedik olarak tridpshayada uygun bir uçucuc yağdır. Vatayı sakinleştirirken pitta içinde soğutucu bir enerjisi vardır.

Uyumlu Olduğu Uçucu Yağlar :Limon, portakal, neroli, mür, zencefil, lavanta ve mandalina

Uyarı : Çocuklardan uzakta, serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak saklayınız. Hamile ve çocukların kullanmadan önce doktora danışmaları önerilir.

Raf Ömrü: Ürün açıldıktan sonra, karanlık ve serin bir yerde ağzı kapalı bir şekilde saklamanız ve 12 ay içinde tüketmeniz tavsiye edilir.

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.