Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Hamamed 9 Daily Face Mist - Onarıcı Ve Yatıştırıcı Mist Tonik 150 Ml

Deauty Skin Hamamed 9 Daily Face Mist - Onarıcı Ve Yatıştırıcı Mist Tonik 150 Ml
Marka : Deauty Skin
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
549,00₺
Vergiler Hariç: 457,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Nedir:

Hamamed 9 Face Mist tamamen doğal bileşenler ile oluşturulmuş, cildinize zarar vermesi olası şüpheli 5 olarak adlandırılan kimyasallardan uzak, cilde derinlemesine nem takviyesi yaparken aynı zamanda onaran sprey formunda bir yüz toniğidir. Günlük bakım rutininizde cildinizi nemlendirici kreme hazırlayan tonik adımında ya da gün içerisinde ferahlatıcı sprey olarak kullanabileceğiniz, onarıcı, yapılandırıcı, gözenek sıkılaştırıcı ve hücre yenileyici özelliklere sahip doğal bileşenlerle formüle edilmiştir.

Neden Özel:

·      Hamamed 9 içeriğinde bulunan Kaplan Otu (Tiger Grass) cilt bariyerini güçlendirerek cildi iyileştirme ve gerginliği yatıştırma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda antioksidan özelliği ile cildi yeniler, hassas ve tahriş olmuş ciltleri yatıştırarak yara izi ve sivilcelerin iyileşmesine yardımcı olur ve kolajen üretimini desteklediği için kırışıklık, ince çizgi ve koyu lekeleri azaltır.

·      Hamamed 9’a ismini veren Hamamelis bitkisi (cadı fındığı özü) sıkılaştırıcı özelliğe sahip olup sebum üretimini düzenlemeye katkıda bulunur ve geniş gözenekleri sıkılaştırır. Bu sebeple akne eğilimli ve yağlı cilt tipleri için de vazgeçilmez bir içeriktir.

·      İçeriğindeki Panthenol B5 vitamini, cildin kendini onarma sürecini hızlandırır ve cildi eski sağlığına kavuşturur.

·      Ceramide 3 cilt bakımında koruyucu özelliği ile öne çıkan bir bileşendir. Cilt bariyerini güçlendirir ve yeniler.

·      Cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayarak cildin yumuşayıp kadifemsi bir görünüme sahip olması için de bu misti bir tutam papatya özü ile tatlandırdık.

·      Hamamed 9 serisinin ikonik lavanta kokusuna sahip bu yüz misti, aynı zamanda içeriğindeki lavanta yağı ile akneyi azaltma, cildi aydınlatmaya yardımcı olma ve kırışıklıkları azaltma özelliklerine sahiptir.

·      Aloe Vera ferahlatıcı, yatıştırıcı ve tazeleyici etkileriyle yıpranmış hücreleri yeniler ve cildinizi nemlendirerek ışıl ışıl olmasını sağlar.

Cilt Tipi:

Kuru, normal, karma ve yağlı cilt tipleri için uygundur.

Uygulama:

Şişeyi çalkalayıp 20-25cm uzaklıktan cildinize sıkın. Temizleyiciden sonra tonik olarak veya gün boyunca cildinizi ferahlatacak mist olarak kullanabilirsiniz. En iyi onarıcı sonuçlar için Hamamed 9 Onarıcı ve Canlandırıcı Krem ile birlikte kullanmanızı öneririz.

Bilmeniz İyi Olur:

·      Temiz kozmetik, Bio-kozmetik, Çevre dostu, Sürdürülebilir, Sülfatsız & Parabensiz

·      Onarma, Bariyer güçlendirme, Yenileyici, Onarıcı, Nemlendirme

Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.