Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Original Hindistan Cevizi Kase Kaşık Seti - Coconut Bowl

Gaias Store Original Hindistan Cevizi Kase Kaşık Seti - Coconut Bowl
Marka : Gaias Store
En Geç 25-07-2024 Perşembe kargoda
345,00₺
Vergiler Hariç: 287,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Set İçeriği:

- 1 adet Original Hindistan Cevizi Kase

- 1 adet Abanoz Ağacı Ahşap Kaşık

- 1 adet Ham Beze Taşıma Kesesi


Original Coconut Bowl'ların dış yüzeyi zımparalanmıştır ve pürüzsüz bir dokuya sahiptir. 

Gerçek bir Hindistan Cevizi kabuğu olduğunu her kullanımınızda hissettirir. 

Coconut Bowls, ekolojik mutfakların olmazsa olmazıdır. Değerlendirilmediği durumda çöp olarak atılacak gerçek hindistan cevizi kabuklarından yapılmış bu kaselerden yediğinizde, tropikal bir cennete taşınırsınız. Coconut Bowls ile her şey daha lezzetlidir ve her şey daha iyi görünür. Buddha Bowls, smoothie bowls, salatalar, meyveler için mükemmeldir.

Kaşıklarımız, Abanoz ağacından üretilmiştir.  

Boyut Bilgileri : 

Her bir hindistan cevizi kasesi şekil, boyut ve renk olarak eşssizdir. 

- Çap ortalama 16 cm

- Derinlik ortalama 8 cm

- Hacim ortalama 650 ml 

İşlem & Malzemeler : 

- 100% Doğal - Vegan - Yeniden Kullanılabilir- Temizlemesi Kolay - Gıda için Güvenli - El Yapımı - Gerçek Hindistan Cevizi Kabuğundan

Bakım Önerileri : 

Hindistan Cevizi Kaselerinizi ve Abanoz ahşap kaşıklar bulaşık makinesinde yıkamayınız. 

Elde sıcak su ve deterjan ile yıkamalısınız. 

Hindistan Cevizi Kaselerinizi 10 kullanımdan sonra hindistan cevizi yağı ile yağladığınız durumda ilk günkü canlılığını koruyacaktır. 

Menşei : Vietnam 

Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Geri Dönüştürülmüş :Satıcı bu ürünün veya ona ait malzemelerin daha önce kullanılmış bir materyalden geri dönüştürüldüğünü kabul eder.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.