Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Hyaluronik Asit Serum

Hypatia Natural Products Hyaluronik Asit Serum
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
294,92₺
Vergiler Hariç: 245,76₺

Ürünün Birim Fiyatı : 294,92₺
Bu üründen minimum 20, maksimum 20 adet alabilirsiniz.
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Hyaluronik Asit Serum

20 ml

Cilt nemini arttır, bariyeri güçlendirir ve esnekliğini arttirir. Daha canlı, parlak ve puruzsuz bir görünüm sağlar. Düzenli kullanımda kırışıklıkla savaşır.

 

Kullanımı: Temiz cilde sabah-aksam 3er damla kullanabilirsiniz. Göz çevresi ve boyun  bölgesine de kullanılabilir. Kuru ciltlerde üzerine nemlendiricinizi veya yağ bazlı serumlarımızdan birini kullanabilirsiniz.

Uyarılar: Kullanmadan önce bileğinizde alerji testi yapınız.

 

Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.