Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


İpeksi Doğal nemlendirici

%20
Rabenda Natural İpeksi Doğal nemlendirici
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
656,49₺
525,19₺
Vergiler Hariç: 437,66₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Özel formulü sayesinde en hassas ve kuru ciltlerin nem ihtiyacını karşılayabildiği gibi, karma ve akneye meyilli ciltlerin nem dengesini sağlayabilecek yeteneğe sahiptir.

Hedefi;

Cildi derinlemesine nemlendirmek onarmak ve bariyer fonksiyonunu desteklemek. Oluşturduğu nem bariyeri ile sürekli iyileştirme ve canlandırma sağlamak.

Kullanımı,

Toniklenmiş cilde uygulanır. Üründen bir miktar alınır yüzü masaj uygulanır. Göze getirilmeden cildin heryerine uygulanır. Özellikle boyun bölgesine de düzenli uygulama yapmayı ihmal etmeyiniz.

Eğer cildiniz kuru ise;Pürüzsüzleştirici Serum uyguladıktan sonra nemlendiricinizi uygulayın. Eğer serumunuz Kusurusuzlaştırıcı Serum ise önce nemlendirici sonra serumunuzu uygulayınız.


İçindekiler;
Aqua,Niasinamid(B3 vitamini),Gliserin,Shea Yağı,Kenevir Tohumu Yağı,Jojoba Yağı,Bitkisel Emilgatör ,Meyan Kökü Özü,Yeşil Çay Özü,Bitkisel İçerikli Emilgatör,Lavanta Uçucu Yağı,Paçhuli Uçucu Yağı,Tatlı Portakal Yağı,Bitkisel İçerikli Koruyucu.

Ürünümüz 50 ml dir.


Ürünümüz kapağı açılmadan üretim tarihinden itibaren 12 ay tazeliğini korur. Ancak kapağı açıldıktan sonra 6 ay içerisinde tüketilmesini tavsiye ederiz.

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.