Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Kedi Tırmalama Oyuncağı Kaktüs - Yeşil

Tüylü Dükkan Kedi Tırmalama Oyuncağı Kaktüs - Yeşil
En Geç 16-07-2024 Salı kargoda
3.800,00₺
Vergiler Hariç: 3.166,67₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
  • Hem kedileriniz için bir oyuncak, hem de eviniz için bir dekorasyon parçası.
  • Bitkisel liflerden üretilen, doğada %100 çözünebilen jüt halat kullanılmıştır.
  • Kaktüsümüzün üzerinde kedilere zarar verecek hiçbir materyal bulunmaz.
  • El yapımıdır.
  • Yavru ve yetişkin kedilerin tırmalaması için tasarlanmıştır.
  • 75 cm uzunluğundadır. 45 cm genişliğindedir.


- Kedilerin tırmalama ihtiyaçlarını giderir, evinizdeki mobilya ve benzeri eşyaların tırmalanmamasına yardımcı olur :) Umarım kedileriniz ve siz kaktüsümüzü çok seversiniz.

El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.