Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Klasik Katı Şampuan - 100 Gr

Lilyum Etik Bakım Klasik Katı Şampuan - 100 Gr
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
295,00₺
Vergiler Hariç: 245,83₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Klasik katı şampuanımız, lavanta yağı desteği ile saçlarda canlanma vaadeder. Hindistan cevizi ve kakao yağları ise saç ve saç derisi bakımı için ideal yağlardır. Şampuanlarda bulunan Seramid NG saç derisini beslemek için kullandığımız ve cildin temelinde var olan, cildi tahrişlerden ve nem kaybından koruyan bir lipiddir. Bir çok saç bakım ürünümüzde olduğu gibi klasik katı şampuanımız da bitkisel keratin içeirir, keratin saçlarınızın güçlenmesinde önemli rol oynar. Saç derisi nemlendiricileri ve besleyicileri ile tasarlanmış formülasyonumuz sayesinde saç derinizi kurumaktan korumuş ve dolayısıyla nemlendirmiş olursunuz, ayrıca iki adet nemlendirici hammaddemiz saç derisini kaplama özelliği sayesinde saç derisini su kaybı, fazla su depolanması, protein kaybı vb sonuçlara sebep olabilecek dış etkilere karşı korur. Saç ve saç derisini korurken, saç ve derisinde birikme yapmaz, cildin nefes almasına yardımcı olur.

Klasik katı şampuan, yeni ve sıradışı bir kullanım şekli ile saç yıkama alışkanlığınızı temelinden değiştirecektir. Tamamı doğal hammaddelerden üretilmiş katı şampuan saç ve saç derinizi temizlerken doğayı kirleten atıklar üretmez. 

Net;100gr


Klasik Katı Şampuan Aktif içerikler; 

Hindistan Cevizi Yağı, Kakao Yağı, Betaine, Coco-Caprylate/Caprate, Isoamyl Laurate, Pro Vitamin B-5, Laktat, Lavanta Uçucu Yağı, Bitkisel Keratin, Zeytinyağı, Hint Yağı, Seramide NG.


Klasik Katı Şampuan İçindekiler Listesi;

Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Coco-Sulfate, Cetyl Alcohol, Cocos Nucifera Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Betaine, Coco-Caprylate/Caprate, Isoamyl Laurate, Panthenol, Sodium Lactate, Lavandula Angustifolia Oil, Glyceryl Caprylate, Olea Europaea Fruit Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Glyceryl Undecylenate, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolized Soy Protein, Ceramide NG.


Katı Şampuan Kullanımı Önerisi:

Katı şampuanı ıslak saçınızda, saç miktarınıza bağlı olarak iki üç tur gezdirmeniz yeterli olacaktır. Saçlarınızı elleriniz ile saç derinize de masaj yaparak köpürtmeye devam edin. En ideal kullanım için şampuanı saç kremimiz ile birlikte kullanmanızı öneririz. Kullanım sırasında şampuanın akan su ile teması olmaması, kullanım sırasında kuru ve havadar bir yerde saklanması şampaunın kullanım ömrünü uzatacaktır. 1 katı şampuanın öngörülen ortalama kullanımı 3 şişe standart sıvı şampuana eştir, ancak b u ömrü çok daha fazla uzatmak da sizin elinizde. 


Uyarılar; 

Haricen kullanım içindir. Güneş ışığına maruz kalmayacağı bir yerde, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Göz çevresine uygulamayınız, göze teması halinde bol su ile yıkayınız.


Alerjen Uyarısı;

İçindekiler listesine alerjiniz olup olmadığını kontrol ediniz ve bir ürünü ilk denemede öncelikle cildin ufak bir bölümünde test ediniz.

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.