Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Krem Deodorant

Root Aromaterapi Krem Deodorant
En Geç 01-03-2024 Cuma kargoda
350,00₺
Vergiler Hariç: 291,67₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Koltuk altı bölgesi oldukça ince ve hassas bir bölgedir. Bu nedenle de tahrişe, kızarıklığa ve kaşıntıya yatkındır. Her yerde görmeye alışkın olduğumuz deodorant ve ter önleyiciler içeriğindeki alüminyum tuzları, paraben ve parfüm gibi içerikler ile koltuk altı derimizi daha da inceltir ve tahrişe açık hale getirir. Bunun yanında terlemek vücudumuzun kendisini toksinlerden arındırmasının bir sonucu olarak gerçekleşir ve oldukça doğal bir olaydır. Klasik deodorantlar içeriklerindeki alüminyum tuzları ile terlemeyi önler ve  aslında vücudumuzun doğasını bozar.


Nane, çay ağacı, ıtır ve portakal uçucu yağları ile kokulandırdığımız krem deodorantımız terlemeyi değil terlediğimizde oluşan kötü kokuları engeller. Krem deodorant formülümüzde bulunan kaolin, tapyoka nişastası ve çinko oksit sayesinde kötü koku oluşumunu engellerken hindistan cevizi yağı ve tatlı badem yağı ile cildinizi besleyerek bakım yapar. 


Hacim : 50 gr 


İçindekiler: Cocos Nucifera Oil (Hindistan cevizi yağı), Butyrospermum Parkii Butter ( Shea Yağı ),Tapioca Starch (Tapyoka nişastası), Kaolin (Kaolin kil), Zinc Oxide (Non Nano Çinko oksit) ,Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Tatlı Badem Yağı), Beeswax (Balmumu), Tocopheryl Acetate ( E Vitamini ) , Pelargonium Graveolens Oil (Itır Uçucu Yağı), Mentha Piperita Flower/Leaf Oil (Nane uçucu yağı), Citrus Sinensis Peel Oil Expressed (Portakal uçucu yağı), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Çay ağacı uçucu yağı).


Hindistan Cevizi Yağı : İçeriğindeki değerli yağ asitleri ile cildinize bakım sağlar. 


Kaolin : Doğal emicilik özelliklerine sahiptir. Bu nazik kil, cildi kurutmadan ciltteki toksinleri ve safsızlıkları emer. Hassas ciltler için bile hassasiyet yaratmaz.


Tapyoka Nişastası : Cildinizde terlemeden kaynaklı oluşan nemliliği emer ve böylece terlemeyi önlemeden daha kuru koltuk altlarına sahip olursunuz.


Çinko Oksit : Çinko oksidin antimikrobiyal özellikleri, ter ve bakterilerin neden olduğu kokuyla mücadeleye yardımcı olur. Çinko içeren doğal deodorantlar, genellikle alüminyum klorhidrat gibi toksinler içeren geleneksel deodorantlara harika bir alternatiftir.


Tatlı Badem Yağı : İçeriğindeki yüksek  E vitamini ile cildinizi besler, tahrişe karşı korur.


Kullanımı : Parmak ucunuz veya bir spatula yardımıyla üründen bir miktar alıp temiz ve kuru  koltuk altınıza ince bir tabaka halinde sürünüz. Terlemeyi önlemeden kötü koku oluşumunu engellemeye yardımcı olur. 


Uyarılar : Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı serin, kuru, güneş ışığından uzak bir yerde, ağzı sıkıca kapalı olarak saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Kullanmadan önce bilmediğiniz bir alerjiniz olmasına karşı bileğinizde küçük bir bölgede deneyiniz. Hamilelerin kullanmadan önce doktoruna danışması tavsiye edilir. 


Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.