Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍
Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 53 (2 Sayfa)

LAST TOUCH

Doğal İçeriğiyle Last Touch Ürünleri Createrra’da! 

Sürdürülebilirliğe ve müşterilerinin sağlığına önem veren Createrra; Organik ve doğal bileşenler kullanılarak üretilen Last Touch ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Last Touch Ürünlerine Createrra fırsatlarıyla hemen ulaşabilirsiniz.

Last Touch Ürünlerinin Özellikleri 

  • Doğal Maddeler: Ürün içeriklerinde, insan sağlığına veya çevreye zarar verebilecek kimyasallar kullanılmaz. 

  • Geri Dönüştürülebilir: Ürün ambalajları  geri dönüştürülebilir ürünlerdir.

  • Azaltılmış Karbon Salınımı: Ürünlerin üretim süreci sırasında karbon ayak izini azaltıcı prensipler uygulanır.

Last Touch Ürünleri Kullanımı 

Doğal At Kılı Yüz Temizleme Fırçası

Düzenli kullanımda kan dolaşımını hızlandırıp, ölü deriyi yüzünüzden uzaklaştırmanıza, tıkanan gözenekleri de temizleyerek siyah nokta ve sivilceden kurtulmanıza yardımcı olur.


% 100 Doğal At Kılı Selülit Fırçası

At Kılı Fırçası ile yapılan kuru vücut fırçalama, kan dolaşımını hızlandırır, cildin parlamasını ve güçlenmesini sağlar. 


Ayak Ve Tırnak Mantar Spreyi, Kaşıntı, Koku Giderici Ve Nemlendirici Bakım Spreyi 

Mantarlı bölgede oluşan cilt hasarını ve kaşıntıyı engeller ve iyileşmesine yardımcı olur. Bulaşıcı etkisini azaltır ve derinizde mantarın üremesini önler.


Çatlak Onarıcı Mucize Ayak Bakım Kremi 

Doğal içeriği ile yumuşacık ve pürüzsüz bir ayağa sahip olmanızı sağlar. Çatlak topuklar için doğal içeriği ile ayak bakim ve onarıcı krem çatlamış topukları hızla pürüzsüzleşti̇ri̇r ve onarır. Sertleşmi̇ş topukları Yumuşatır.


Ağrı Ve Masaj Kremi

İçerdiği kafur, doğal bir ağrı kesicidir. Kan dolaşımını hızlandırarak damarları rahatlatır. Bu nedenle kas, eklem, baş ve bel ağrılarında oldukça etkilidir.


Masaj Yağı Aromaterapi

Bitkisel yağlar içeren Last Touch Masaj Yağı özgün oranlarda bir araya getirilen organik yağlar ile zenginleştirilen aromaterapi masaj yağı, fiziksel olarak rahatlatırken, doğal yağların vücut tarafından kolayca emilmesi vücudunuzu nemlendirerek beslenmesine ve korunmasına yardımcı olur.


Gözenek Sıkılaştırıcı Arındırıcı Ve Nemlendirici Tonik

Cildin ölü deri, yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına, gözenekleri sıkılaştırmaya ve cildi yenileyerek yaşlanma belirtilerine karşı korunmasında etkilidir.

Çatlak Onarıcı Ayak Bakım Kremi & Ayak Ve Tırnak Mantar Spreyi

İçeriğinde bulunan vazelin, shea , gliserin, badem yağı, zeytin yağı, borik asit, allantoin, papatya ekstrati, pro vi̇tami̇nb5 ve e vitaminleri ayak derinize yoğun bir şekilde nüfuz ederek ayak ve topuklarınızdaki ̇ kuru, çatlamış, sert deriyi onarır ve yumuşatmaya yardımcı olur.


Anti Selülit-Çatlak Karşıtı Jel 

Selülit, doğum sonrası çatlak, bölgesel incelme, sıkılaştırma, inceltici, yağ yakıcı ve toparlayıcı amacı ile kullanılır.