Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Like A Surgeon Doğal Yüz Serumu

Evolvy Skincare Like A Surgeon Doğal Yüz Serumu
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
650,00₺
Vergiler Hariç: 541,67₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Dengesiz çevresel faktörlerin ve şehir hayatının yarattığı zorlu cilt bakım taleplerini karşılayabilen tüm cilt tiplerine uygun bir iksir.

Yağlı ve karma ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

Like a Surgeon Doğal Serum kullanmanın faydaları:

Cilt bariyeri işlevini geliştirir.

Hücre yenilenmesini hızlandırmaya yardımcı olur, ince çizgileri ve lekeleri hedefler, erken yaşlanmanın gözle görülür belirtileri üzerinde etkisi vardır.

Cildi nemli ve esnek tutar.

Kolajen üretimini uyarır.

**Tüm Evolvy ürünleri Eczacı Evrim Damar Konuk tarafından formüle edilir ve GMP şartlarına uygun laboratuvarımızda küçük partiler halinde üretilir.

**Tüm Evolvy ürünleri doğal, vegan, botanik içerikler kullanılarak üretilir ve hayvanlar üzerinde test edilmez.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

Günlük cilt bakımında 30-40 yaş arası kadınların erken dönem antiaging cilt bakımında tavsiye ettiğimiz serum 14 çeşit bitkisel yağ ve düşük doz A vitamini içerir. Günlük cilt bakımında nemlendiricinizden sonra sürülür. %100 doğal yüz serumu ciltten hızla emilir, yağlı his bırakmaz, cildinizi pürüzsüzleştirir ve yumuşacık yapar. En yorgun ciltlerde bile ilk sürüşten itibaren canlılık ve tazelik verir. 

Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.