Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Lissiya Farm %100 Gurme Paketi

Lissiya Farm Lissiya Farm %100 Gurme Paketi
En Geç 20-04-2024 Cumartesi kargoda
945,00₺
Vergiler Hariç: 935,64₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Zeytinyağı

Lissiya Farm Erken Hasat Zeytinyağı , Edremitde ki bahçelerimizde yetişen ve hasat edilen zeytinlerin saatler içerisin de taşınarak tesislerinde soğuk sıkım yapılması ile üretilir.

Serbest yağ asitliği değeri ise en çok %0,5'dir.

 

Polifenol: 250+

Asla 25°C'yi aşmayacak şekilde sıkım yapılır. Böylece zeytinin bütün tadı ve nefaseti yağa hapsedilir.

Yağımızın özellikleri keskin kokusu ve aromasıdır.

Sabahları bir tatlı kaşığı zeytinyağı tüketiminiz sizlere sağlıklı ve mutlu bir gün geçirmenize yardımcı olacaktır.

Naturel soğuk sıkım sızma zeytinyağı kalp ve damar sağlığınızı korur.

Saf ve Doğal bir üründür.

Salatalarınızda, yemeklerinizde kullanabilirsiniz.

Nar Ekşisi

Akdeniz’in verimli topraklarında yetişen narlar mevsiminde toplanır ve nar ekşisi yapımı için tanelerinden ayrılarak suyu çıkartılır.
Daha sonra odun ateşinde koyulaşana kadar pişirilir ve şişelenir.
%100 Nar içerir .
İlave şeker, glikoz ve katkı maddesi içermez.

Krem Bal

Anadolu’nun yüksek bölgelerinde, yüzlerce ve içlerinde nadir bulunan renk renk parfümsü kokusu bulunan çiçeklerden elde edilen Lissiya Farm Krem Bal çiçek balı türündedir. Klasik çiçek balı ile arasındaki fark ise kolay sürülebilir kıvamda olmasıdır.

Yumuşak bir tadı vardır. Krem Bal yumuşak bir tada sahiptir. Aminoasit ve enzim bakımından zengindir. Kemik hastalıkları ve mide rahatsızlıkları tedavisinde yardımcı olduğu bilinmektedir ve yaşlanma karşıtıdır. Özellikle bal tüketiminde zorlanan çocuklar için oldukça faydalı bir tercih olacaktır.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.